Dorostenky doma s nulou

Domácí turnaj se dorostenkám příliš nepovedl. Šumperk i Olomouc nastřílely kopřivničankám shodně po třech brankách na které hráčky nedokázaly před domácím publikem ani jednou odpovědět.

FbC Asper Šumperk x FBC Vikings DDM Kopřivnice 3:0 ( 0:0, 1:0, 2:0 )

Tak tento výsledek opravdu bolí. Soupeř přijel o půl hodiny později a tím se nám postaral o opravdu hodně dlouhý den. Nažhavení na zápas před domácí publikem se protahovalo a když se konečně začalo hrát měla jsem pocit, že moje půlroční práce vyšla úplně naprázdno. Lítaly jsme po hřišti jak splašená zvířátka, míček neposlouchal, vrážely jsme do sebe navzájem. No prostě hrůza. Stav 0:0 po první třetině jsem považovala za úspěch. Neustále jsme nabádala hráčky ke klidu, rozvaze při rozehrávce, ale bylo to úplně zbytečné. V úplně každém zápase řešíme jak ustát úvodní minuty zápasu, nedostat gól a neudělat chybu při střídání. A stále se nám to nedaří. Hned druhé střídání a šest hráček na hřišti. Nedisciplinovanost, neustále kecání a snaha individuálně vyniknout nás dnes stála lepší výsledek. Vyhrát jsme dnes asi opravdu nemohly. Musíme totiž pochopit, že je úplně jedno, kdo je v čele kanadského bodování, mezi námi není žádná hvězda. Co si nevybojujeme, to mít nebudeme. A soupeř nám nedá nic zadarmo. Šumperk už vůbec ne. Ten je v tabulce před námi a o své místo se určitě nenechá jen tak připravit. Vítězství v Ostravě nám zachutnalo ale, zatím je to tak, že můžeme vyhrát, nikoli pravidelně vyhrávat.

Sestava: Bára Kubečková, Markéta Fialová, Alice Veřmiřovská, Adéla Žabenská, Denisa Staškovanová, Tereza Holubová, Kateřina Jančová, Nikola Jančová, Eva Pištěláková, Nikola Kaufmanová, Alena Zuzaníková, Nikola Janková, Alena Růžová Trenér: Martina Bílková

FBC Vikings DDM Kopřivnice x FBS Olomouc 0:3 ( 0:1, 0:1, 0:1 )

K naší smůle dnes byla olomoucká hráčka č. 8 ve formě a dala nám všechny tři góly. Zápas to vůbec nebyl špatný, ale její kvality se ukázaly jako rozhodující. V šatně jsme si ujasnily nějaké věci a na hře to bylo hned znát. Bohužel naše střelecká nemohoucnost dnes dosahovala vrcholu. Když už se dostaneme do slibné šance, tak v rozhodujícím okamžiku netrefíme míček, nebo si pošleme přihrávku vzduchem. Zbrklé, ukvapené a bez myšlenky tak zatím vypadají naše nahrávky. No ale zlepšení je znát. Po zápase nás uznale pochválil i trenér soupeřek. Adéla Žabenská v bráně předvedla opět výborný výkon. Před zápasem jsme si řekly, že když pustí pouze tři góly, bude to úspěch. Ona své předsevzetí splnila, bohužel se ani v tomto zápase neprobudil žádný střelec. To nás mrzí, že jsme si nezařvaly s početným publikem góóól. Odkládá se tak i vítězný tanec. A já bych tančila, až bych brečela.

Sestava: Bára Kubečková, Markéta Fialová, Alice Veřmiřovská, Adéla Žabenská, Denisa Staškovanová, Tereza Holubová, Kateřina Jančová, Nikola Jančová, Eva Pištěláková, Nikola Kaufmanová, Alena Zuzaníková, Nikola Janková, Alena Růžová Trenér: Martina Bílková

Kompletní výsledky ligy dorostenek naleznete zde.

Komentáře   

 
René Klemens
+8 #1 René Klemens 2013-02-17 18:00
Takže dorostenky perou rozlišováky!!! :sigh:
 
 
Martina Bílková
+2 #2 Martina Bílková 2013-02-17 20:56
Osobně na to dohlédnu. Ale až po lyžáku. :lol:
 
 
René Klemens
+4 #3 René Klemens 2013-02-18 09:30
A samozdřejmě na valše.....žádná pračka!!! :lol:
 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.