Pozvánka na třetí březnový víkend

Po vypadnutí mužů A z čtvrtfinále play off Národní ligy pokračují o nadcházejícím víkendu soutěže žen, mladších žákyň, dorostenců a mladších žáků. Ženy se představí v Prostějově, mladší žákyně v Olomouci, dorostenci v Ostravě a mladší žáci v Paskově.

Ženy po zisku čtvrté výhry v sezóně se posunuli v tabulce 2. ligy žen o jednu příčku nahoru a patří jim jedenáctá pozice. Na nadcházejícím turnaji se utkají s Rožnovem, kterému patří osmá příčka a s domácím týmem z Prostějova, jenž okupuje desátou pozici. Turnaj v Prostějově začíná v sobotu 16. března ve 14:20.

Mladší žáci odehrají svůj předposlední turnaj v nové hale v Paskově. Jejich soupeři bude Orlová, Horní Suchá, domácí tým z Paskova a Domaslavice. Turnaj mladších žáků začíná v neděli 17. března od 9:00 v Paskově.

Dorostenci nastoupí k posledním dvěma zápasům 1. dorostenecké ligy v Ostravě. Jejich soupeři bude FBS Olomouc a Panthers Otrokovice. Aktuální osmou příčku mohou dorostenci v případě dvou výher vylepšit. Bude ovšem záležet na souběžně hraných utkání jejich sousedů v tabulce. Naopak v případě proher mohou klesnout o jednu pozici v tabulce. Turnaj dorostenců v Ostravě proběhne v neděli 17. března od 10:00.

Mladší žákyně se vydají na turnaj do Olomouce. Jejich soupeřkami budou florbalistky z Vítkovic, Libiny a domácí tým z Olomouce. Turnaj v Olomouci začíná v neděli 17. března od 13:00.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.