Začátek sezóny 2019/2020 již tento víkend

O tomto víkendu začíná nová florbalová sezóna 2019/2020. Úvodní hrací víkend nabídne v sobotu první turnaj juniorů a zápas Národní ligy východ, které proběhnou oba na domácí hale. V neděli se pak představí Muži B na turnaji v Havířově.

Junioři obstarají úvodní zápas nové sezóny 2019/2020 na domácím turnaji. Jejich soupeři budou celky TJ Slovan Havířov a FBC ZŠ Uničov. Juniorský tým nedisponuje velkým počtem hráčů na soupisce a z poloviny je doplněn nadějnými dorostenci. Jak se povede juniorům na prvním domácím turnaji uvidíte v sobotu 14. září od 8:00 na hale SOU v Kopřivnice.

Muži A začnou také svou sezónu na domácí hale a jejich prvním soupeřem bude 1. MVIL Ostrava. Ostravský tým hrál v minulé soutěžním ročníku 1. ligu, ze které sestoupil do Národní ligy. V základní části skončil 1. MVIL Ostrava na 13. místě s bilancí 5 výher a 20 porážek, což jej odsoudilo do bojů o setrvání v 1. lize. V Play-down tento tým neuspěl a sestoupil do Národní ligy. Zápas Mužů A začíná v sobotu 14. září od 19:00 na hale SOU v Kopřivnice.

Muži B sestoupili po opětovné přeorganizaci soutěží do MS přeboru. Jejich soupeři na prvním turnaji v Havířově bude tým Z.F.K. AQM Petrovice C a FK Gůfuň Nový Jičín. Turnaj Mužů B začíná v Havířově v neděli 15. září od 10:00.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.