Klubové slevy pro členy Vikings Kopřivnice

Pro členy klubu Vikings Kopřivnice jsme připravili přehled slev na sportovní vybavení, které je možné zakoupit od našich partnerů.

Fat Pipe je finský výrobce florbalového vybavení a v České Republice je zastoupen firmou Sportagon (https://fatpipe.cz/cs/). Na veškeré nezlevněné zboží je poskytována sleva 30%. Doporučujeme před nákupem kontaktovat sekretáře oddílu, který hromadně eviduje požadavky členů klubu a následně provede hromadnou objednávku. Je možné objednat i samostatně jednu položky, ale v tomto případě je nutné započítat dopravní náklady. Internetový obchod najdete na www.fatpipe.cz

Další naším partnerem pro florbalové vybavení je Florbalshop (https://www.florbalshop.cz/), který sídlí v Havířově. Tento internetový obchod nám poskytuje 15% slevu na nezlevněné zboží. Partnerský obchodem Florbalshopu je internetový obchod Sport-potreby.cz (https://www.sport-potreby.cz/), na které najdete sportovní vybavení pro různé druhy sportu. Na tomto internetovém obchodě můžete uplatnit další partnerskou slevu 3%.

Posledním naším partnerem je společnost Lion Sport (https://www.lionsport.cz/), která poskytuje slevy 30% na sportovní vybavení Adidas Performance a Adidas Originals. Pro využití slevy kontaktujte sekretáře oddílu pro zadání jména a hesla při přihlášení v internetovém obchodě.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.