Pozvánka na víkend

O nadcházejícím víkendu zasáhnou do bojů celkově čtyři družstva a v něděli pořádáme na hale SOU dva domácí turnaje. Už v sobotu večer nastoupí muži A k dalšímu venkovnímu zápasu Národní ligy proti Snipers Třebíč. Následně v neděli dopoledne zahájí svou sezónu mladší žáci a hed po nich dorostenci. Novou historii začne psát i náš nejmladší tým přípravek, který odcestuje do Havířova k vůbec prvnímu turnaji v této věkové kategorii.

Muži A po zisku prvních bodů v Opavě okupují v neúplně tabulce pátou příčku. Jejich soupeř z Třebíče je čtvrtý se ziskem 4 bodů. V minulé sezóně se Třebíč umístil na předposlední příčce a v bilanci zápasů s Vikingy byli třebíčtí úspěšnější. V prvním měření sil v Kopřivnici si Třebíč odvezl 3 body za výhru 7:5 a ve svém domácím zápase proti Vikingů vyhrál v prodloužení 11:10. Sobotní zápas v Třebíči začíná v 18:00.

Mladší žáci se představí na domácím turnaji a jejich soupeři budou Toro Salibandy Ostrava, Bohumín, Krnov a Letka Ostrava. Z mladší kategorie elévů přestoupila většina hráčů do mladších žáků, kteří v minulé sezóně úspěšně vyhrávali turnaje. Jak se povede přechod úspěšným elévům do vyšší kategorie mladších žáků uvidíme v neděli 29. září od 8:00 na domácí hale.

Náš hráčský potěr v kategorii přípravek začne psát svou historii o tomto víkendu v Havířově. Tato kategorie je vypsaná pro ročníky 2011 a mladší pro chlapce a ročníky 2010 a mladší pro dívky. Obecně může nastoupit hráč v kategorii přípravek po dovršení 5 let. Prvními soupeři budou Petrovice, Exelsior a Slovan Havířov a Krnov. Turnaj přípravek začíná v Havířově v neděli 30. září od 8:00.

Posledním týmem který začne svou sezonu o tomto víkendu jsou dorostenci. Ti po sestupu z nejvyšší ligy vlivem přeorganizace soutěží hrají 2. ligu. Ambice týmu před začátkem sezony jsou jasné a to postup do nejvyšší ligy. Jejich soupeři na domácím turnaji bude Ossiko Třinec a Rožnov. Turnaj dorostenců začíná v neděli 30. září od 15:00.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.