Pozvánka na první listopadový víkend

První listopadový víkend vstoupí na hry celkem čtyři celky. Jako první to budou dorostenci, kteří se v sobotu vypraví do Opavy. Následovat budou Muži A, kteří změří síly proti Aligátorům. V neděli pak mladší žáci a následně i přípravka odehrají své turnaje v Ostravě.

Dorostenci si na úvod sezóny prošli poměrně složitým začátkem, kdy se utkali v prvních 4 utkání se dvěma silnými soupeři Třincem a Paskovem. Z těchto zápasů vytěžili pouze jeden bod za remízu s Paskovem a momentálně jim patří čtvrtá příčka hned za oběma celky a třetím Havířovem. Jejich soupeři bude domácí tým z Opavy a Petrovice. Turnaj dorostenců začíná v sobotu 2.11. v 8:00 v Opavě.

Muži A po špatném výkonu v domácím zápase proti Horní Suché nedokázali ani na potřetí zvítězit v domácí zápase a připisují body pouze ze hřišť soupeřů. To ovšem stačí v dosavadním průběhu soutěže pouze na jedenáctou příčku. Tentokrát muži A nastoupí proti Aligátorům v Křenovicích, kterým patří sedmá příčka. Zápas mužů začíná v sobotu 2.11. v 19:00 a můžete jej sledovat v online přenosu na tomto odkazu.

Mladší žáky, po zisku třetího místa z domácího turnaje a druhého místa v Paskově, čeká turnaj v Ostravě na hale ČPP. Jejich soupeři budou ČPP Ostrava, Bílovec, Tigers Poruba a Vítkovice. Uvidíme, zda mladší žáci udrží vzestupnou tendenci a získají vytoužené první místo na tomto turnaji. Turnaj v Ostravě začíná v neděli 3.11. v 8:00.

Přípravku čeká třetí turnaj v této sezóně. Tentokrát na horké vítkovické půdě. Jejich soupeři budou Vítkovice, Jablunkov, Krnov a Rožnov. Po prvních dvou turnajích naši nejmladší florbalisté zatím čekají na první výhru. Na domácím turnaji k tomu měli hodně blízko. Turnaj přípravek začíná v neděli 3.11. v 8:00 v Ostravě Dubině.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.