Pozvánka na třetí prosincový víkend

V poslední hracím víkendu tohoto roku se představí Muži B v Bystřici, přípravka v Ostravě, Muži A v Hranicích a junioři v Uničově.

Muži B po úspěšném turnaji na Čeladné se tentokrát představí v Bystřici, kde své turnaje pořádá FbC Coyotes Jablunkov. Ten taky bude prvním soupeřem na turnaji našich mužů a v dosavadním průběhu soutěže zatím drží třetí příčku v soutěži. Druhým soupeřem bude celek Petrovic Z.F.K. AQM Petrovice C. Turnaj v Bystřici začíná v sobotu 21.12. od 8:00.

Náš nejmladší tým přípravek odehraje svůj čtvrtý turnaj opět v Ostravě Dubině. Jejich soupeři budou domácí celek 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci, 1. SC Bohumín´ 98, 1. FBC Karviná a FBC ORCA KRNOV. Po první výhře v tomto soutěžním ročníku se přípravka pokusí opět získat nějaké vítězství a doufejme, že se jim to také podaří. Turnaj přípravek začíná v Ostravě v sobotu 21.12. od 8:00.

Muži A po zisku 8 bodů ze třech domácích zápasů proti Opavě, Třebíči a Svitavám si v předvánoční čas odehrají zápas proti Hranicím. Hranicím se v tomto roce jako nováčkovi nadmíru daří a je na druhé příčce Národní ligy skupiny východ. V tomto ročníku si Muži A v domácím zápase proti Hranicím odnesli prohru 4:8. Zápas v Hranicích začíná v sobotu 21.12. od 17:00 a můžete jej sledovat online.

Junioři zakončí kalendářní rok v Uničově zápasem proti domácímu týmu a proti Florbal Exelsior Havířov. Uničov zatím drží čtvrtou příčku a Havířov je o lepší skóre třetí. Oba celky mají odehrány 8 utkání při zisku 15 bodů. Naši junioři jsou šestí s počtem 13 bodů při odehraných 8 kolech. Turnaj juniorů v Uničově začíná v neděli 22.12. od 9:00.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.