V Ostravě se představí světová florbalová špička

cc2020-bannerStart Poháru mistrů, který proběhne tento víkend v Ostravě, se velmi přiblížil. Turnaj, na kterém se utkají mistři Česka, Finska, Švédska a Švýcarska láká. Velmi rychle byly vyprodány všechny vstupenky na sezení. Na stání jsou ještě místa k dispozici, ale pořadatelé předpokládají, že i vstupenky na stání budou brzy vyprodány. Ostravská RT Torrax Aréna tak bude praskat ve švech a jak se u ostravských fanoušků očekává atmosféra bude více než bouřlivá.

 

Česká republika má v obou kategoriích stejného zástupce. Účast si totiž po vítězném doublu v Superfinále vybojovaly Vítkovice. Muži o postup do finále narazí na švédskou Storvretu, druhou semifinálovou dvojici tvoří finský Classic a Wiler ze Švýcarska.

sobota 11. ledna 16:30 Storvreta (SWE) vs. Vítkovice (CZE)
sobota 11. ledna 19:30 Classic (FIN) vs. Wiler-Ersigen (SUI)
neděle 12. ledna 13:00 utkání o 3. místo
neděle 12. ledna 19:00 FINÁLE

V kategorii žen čeká na domácí hráčky také tým ze Švédska - Täby. Pohár mistrů otevře ale v sobotu v 10:30 druhé semifinále, kde se proti sobě postaví švýcarský tým Kloten-Dietlikon Jets a SB-Pro z Finska.

sobota 11. ledna 10:30 SB-Pro (FIN) – Kloten-Dietlikon Jets (SUI)
sobota 11. ledna 13:30 Täby FC (SWE) – Vitkovice (CZE)
neděle 12. ledna 10:00 utkání o 3. místo
neděle 12. ledna 16:00 FINÁLE

Kromě světové florbalu se můžete těšit i na další zajímavý program. Organizátoři Poháru mistrů si pro vás připravili například exhibici paraflorbalistů, která proběhne v obou dnech. V návaznosti na to si budou moci fanoušci paraflorbal vyzkoušet.

Přestávkový program dále vyplní také soutěže, mezi kterými bude i tradiční obíhaná “kdo dřív sedne, ten pokračuje”. Chybět také tradičně nebudou ani maskoti a k dispozici bude také fotokoutek.

zdroj: www.ceskyflorbal.cz

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.