Pozvánka na třetí lednový víkend

Po zápasech poháru mistrů v Ostravě a turnajích regionálních výběrů starších žáků a dorostenců se naplno rozjíždí po vánoční přestávce celostátní a regionální soutěže. V sobotu 18. ledna se představí naše ženy v Přerově, přípravka v Ostravě Dubině a muži A na domácí hale proti Troopers. V neděli mladší žáci odcestují do Petrovic a dorostenci do Rožnova.

Naše ženy přečkaly vánoční svátky na osmém místě tabulky 2. ligy žen. Jejich soupeřkami pro tento víkend bude Paskov a domácího tým z Přerova. Paskov se v aktuálním tabulce krčí na jedenáctém místě a Přerov je na páté příčce. Turnaj žen začíná v Přerově v sobotu 18. ledna od 8:00.

Naše přípravka se vydá směr Ostrava Dubina. Poslední dva turnaje absolvovala naše přípravka také v Ostravě Dubině, takže se představí potřetí na stejném místě. Jejich soupeři budou tentokrát Petrovice, Horní Suchá, Vítkovice a ČPP Ostrava. V dosavadním průběhu si přípravka připsala pouze jedno vítězství. Turnaj přípravek začíná v sobotu 18. ledna od 8:00 v Ostravě Dubině.

Muži A po úspěšně šňůře v domácím prostředí a zisku bodu ze hřiště aktuálně druhého celku tabulky Hranic okupují osmou příčku se ziskem devatenácti bodů. Střed tabulky Národní ligy je velmi vyrovnaný a týmy od pátého po jedenácté místo dělí pouze 3 body. Aktuálním soupeřem našich mužů bude dosavadní lídr soutěže Troopers, který z patnácti utkání neokusil hořkost porážky a v každém utkání si připsal maximální počet bodů za vítězství. Svým soupeřů naděluje průměrně 9 branek a zcela suverénně vévodí Národní lize ve východní části. Zápas Národní ligy začíná v sobotu 18. ledna od 19:00 na hale SOU v Kopřivnici.

Mladší žáci se představí v Petrovicích a jejich soupeři budou Petrovice, Vítkovice, Český Těšín a Poruba. Po zisku třetího místa z Českého Těšína budou chtít mladší žáci navázat na medailové umístění. Zda se jim to povede uvidíme tuto neděli 19. ledna od 9:00 v Petrovicích.

Dorostenci po ztrátě bodů v Ostravě za remízu s posledním celkem Frýdkem Místkem a prohrou se zálohou Vítkovic si docela zkomplikoval situaci v tabulce. Aktuálně jsou dorostenci až na páté příčce se ztrátou pěti bodů na třetí místo tabulky. K dobru mají ale dva zápasy. Aktuálními soupeři na víkendovém turnaji bude domácí tým z Rožnova a Petrovice. Turnaj dorostenců v Rožnově začíná v neděli 19. ledna od 9:00.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.