Pozvánka na čtvrtý lednový víkend

O nadcházejícím víkendu se nám představí celkem čtyři naše týmy. Muži A nastoupí v sobotu k zápasu Národní ligy v Horní Suché. V neděli se v Ostravě představí junioři a starší žáci a do Bohumína odcestují elévové.

Muži A po tuhém boji v domácím zápase proti aktuálnímu lídrovi celé soutěže Troopers nezískali potřebné body. Víkendový soupeř z Horní Suché je momentálně na pátém místě. Vikingové po šestnácti odehraných kolech drží desátou příčku. V domácím zápase proti tomuto soupeři Vikingové podlehli 4:9 a mají soupeři co vracet. Do konce základní části zbývá šest kol a v nich se Vikingové utkají hlavně se soupeři z vyrovnaného středu tabulky. Menší nevýhodou je, že pouze dvakrát nastoupí v domácím prostředí a zbývající čtyři utkání na hřištích soupeřů. Zápas Národní ligy mužů začíná v sobotu 25.1. v 17:00 a můžete jej sledovat online na tomto odkazu.

Starší žácí se představí v Ostravě proti ČPP Ostrava a SFK Havířov. Těmto celkům patří třetí a čtvrtá příčka v tabulce. Starší žáci v neúplné tabulce zatím drží sedmou příčku. Nečeká je tedy žádný lehký soupeř a body z podobných utkání se získávají horko těžko. Uvidíme jak obstojí starší žáci v těchto zápasech. Turnaj starších žáků začíná v neděli 26.1. od 9:00 v Ostravě.

Junioři se vydají také směr Ostrava, kde jejich soupeři budou Mohelnice a Přerov. Těmto celkům patří první a druhá příčka v tabulce 2. ligy juniorů. Našim Vikingům náleží osmá příčka. Zisk bodů z těchto zápasů budou mít cenu zlata. Turnaj juniorů začíná v neděli 26.1. od 9:00 v Ostravě.

Elévům se v této sezóně daří a na turnajích vždy získali medailovou pozici. O následujícím víkendu se postupně utkají s celky Bohumína, Rožnova, Petrovic a Karviné. Turnaj elévů začíná v neděli 26.1. od 9:00 v Bohumíně.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.