Pozvánka na první únorový víkend

Druhá polovina florbalové sezóny je v plném proudu. O tomto víkendu se nám představí celkem pět družstev. Jako první to budou muži A, kteří odehrají v sobotu svůj předposlední domácí zápas Národní ligy proti Aligátorům. V neděli budou následovat mladší žákyně, mladší žáci, ženy a muži B.

Muži A po vydřeném vítězství v Horní Suché 2:1 přivítají ve svém předposledním zápase základní části Národní ligy Aligátory, kterým momentálně patří pátá příčka se ziskem 25 bodů. Našim borcům patří místo sedmé s 22 body. Tento zápas bude opět patřit k bojům o play off. V prvním utkání na soupeřově hřišti Vikingové otočili nepříznivý stav 4:7 na vítězství 8:7. Z posledních sedmi utkání Aligátoři zvítězili ve šesti z nich a stoupali tabulkou až na nynější pátou příčku. Zápas Národní ligy začíná tradičně v sobotu 1. února v 19:00 na sportovní hale SOU v Kopřivnici.

Mladší žákyně se představí po delší pauze, kdy sehráli poslední turnaj na domácí hale 25. listopadu. Tentokrát zavítají do Ostravy, kde se utkají s Odrami, ČPP Ostrava, Vítkovicemi a Přerovem. V této sezóně se již dostavují výsledky na turnajích a mladé hráčky postupně sbírají cenné zkušenosti do dalších sezón. Turnaj mladších žákyň začíná v neděli 2. února v Ostravě od 8:00.

Mladší žáci se představí v Bolaticích, kde pořádá své domácí turnaje FBC Letka Ostrava. Před dvěma týdny si mladší žáci připsali třetí místo na turnaji v Petrovicích, kdy porazili domácí tým Petrovic a ostravský tým Tigers Poruba. Jejich víkendoví soupeři jsou Letka Ostrava, Exelsior a Slovan Havířov a Frýdek Místek. Turnaj mladších žáků začíná v neděli 2. února v Bolaticích od 8:00.

Ženy zatím bodovaly na každém turnaji a to jim aktuálně stačí na osmou příčku 2. ligy žen. V neděli se utkají s týmy, které se nachází ve spodních patrech tabulky. Společný tým Rožnova a Frenštátu je hned za našimi ženami na devátém místě s šesti bodovou ztrátou a Frýdek Místek je na poslední příčce tabulky se ziskem pouhých čtyř bodů. Turnaj žen začíná v neděli 2. února v Rožnově od 9:00.

Muži B se představí poprvé v novém roce. Momentálně jim patří sedmá příčka se ziskem 16 bodů. Aktuálními soupeři našich mužů B budou zálohy týmu z Rožnova C a Torpéda Havířov C. Turnaj mužů B začíná v neděli 2. února v Bohumíně od 9:00.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.