Kopřivnické čeká bohatý víkendový program

Kopřivnický florbalový klub čeká o víkendu pořádná porce zápasů. Druholigoví muži budou cestovat do Brna, záloha mužů je pořadatelem domácího turnaje MS ligy. Dále čekají turnaje mladší žáky, dorostence a také ženy.

Muže čeká ve druhé lize nejdelší výjezd a to na palubovky brněnských soupeřů. V sobotu 23.2. od 20:00 sehrají na SH hale Tatran Bohunice zápas proti brněnskému týmu Gullivers. V neděli od 10:00 ráno se pak přesouvají na SH Vodová, kde je čeká záloha extraligového týmu Bulldogs Brno. Muži i přes poslední zaváhání doma s Olomoucí mají stále desetibrankový náskok na druhý Rožnov a celou čtvrtou divizi 2. ligy vedou. Zápasy můžete sledovat i v textových onlinech. Sobotní zápas tady, nedělní zde.

V sobotu budou cestovat prvoligoví dorostenci na neoblíbenou halu v Horní Suché. Tam se utkají s týmy Orlové a Vítkovicemi. Zápase se odehrají od 10:00 a 13:00. Dorostencům patří v prvoligové tabulce div. IV. až 10. příčka a body by potřebovali jako sůl. Uvidíme zda se jim podaří nějaké dovézt.

V sobotu čeká naše nejmladší družstvo mladších žáků ligový turnaj v Českém Těšíně. Mladší žáci jsou letos naprosto suverénní o čemž svědčí i tabulka, kterou si vedou na stránkách SFK Havířov. V té jsou kopřivničtí mladší žáci nejlepší v kraji! Na turnaji v Č. Těšíně se postupně utkají s týmy Slovanu Havířov, MVIL Ostrava, Torpéda Havířov a Českého Těšína. Kompletní rozpis turnaje naleznete zde. Předchozí výsledky mladších žáků jsou zavazující a i na tomto turnaji budou mladí kopřivničané bojovat o nejvyšší příčky. Kompletní rozpis utkání turnaje naleznete v hlášence.

V neděli 24.2. se záloha mužů představí na domácím turnaji MS ligy. Ligový los svede proti kopřivnickému B týmu další B týmy. Prvním bude Rožnov, druhým MVIL Ostrava. Na posledním turnaji se mužům B zadařilo. Po dvou těsných výhrách si připsali plný počet bodů a upevnili si tak pozici ve středu tabulky. Zápasy B týmu se odehrají na domácí hale SOU v Kopřivnici od 10:20 a 13:00.

V neděli pokračuje pro ženy 2. liga a to turnajem v Ostravě. Náročný trojzápasový turnaj se odehraje v Gorilla Aréně a kopřivničanky se utkají v 9:45 s Bílovcem, ve 12:45 s Rožnovem a v 17:00 s Ocelotem Ostrava. Na posledním turnaji, který se pořádal v Kopřivnici se ženám podařilo uhrát 4 body a momentálně jim patří 3. příčka v tabulce.

 

Komentáře   

 
René Klemens
#1 René Klemens 2013-02-20 18:14
Prosím rodiče MŽ aby pomohli s dopravou na turnaj. Já musím z turnaje přímo do práce, takže mohu vzít kluky pouze tam. Předem dík. :-)
 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.