Juniorům o víkendu končí sezóna

Poslední zápasy sezóny čekají juniory na turnaji v Olomouci. Do bojů o juniorskou extraligu zasáhne pouze vítěz celé divize, což se kopřivnického týmu netýká. V sobotu odehrají svůj turnaj také starší žáci, kteří se představí na domácí palubovce a v ten samý den čeká dorostenky turnaj v Opavě.

Junioři se po slibném začátku, kdy se pohybovali v horních patrech tabulky pomalu propadají a aktuálně jim patří 5. příčka. Tu by v případě zisku plného počtu bodů na turnaji v Olomouci mohli teoreticky udržet, reálněji ovšem hrozí pád až na 6. či 7. místo. V sobotu 2. března je čekají na SH Rooseveltova soupeři z dolních pater tabulky a tak 6-ti bodový zisk není zcela nereálný. Nicméně např. Olomouc již dokázala letos juniory porazit, ikdyž má o polovinu bodů méně a patří již předposlední místo. Na turnaji se Kopřivnice utká s již zmiňovanou Olomoucí a s Uničovem. Zápasy startují v 10:00 a 13:00.

Domácí turnaj čeká starší žáky, kteří bohužel v této sezóně bojují o udržení v nejvyšší soutěži. Tým opustila řada klíčových hráčů, kteří přešli do vyšší kategorie a věkem mladší se v soutěži proti svým starším spoluhráčům prosazují jen obtížně. Výsledkem je několik těsných proher a celkově až 8. místo v tabulce. V minulém ročníku bojoval tým starších žáků o celkové prvenství a účast na MČR, letos bojuje na opačné straně tabulky. Na domácím turnaji sehrají naši mladí hráči v podstatě klíčová utkání a to s MVILEm Ostrava a Frýdkem-Místkem. Zápasy se odehrají na SH hale SOU v Kopřivnici a budeme rádi, pokud přijdete naše mladé naděje povzbudit do ochozů. Přidejte se k události na Facebooku a určitě dorazte!

Sobotní klubový program zakončí dorostenky. Ty budou cestovat na turnaj do Opavy, kde se utkají s favorizovanými Vítkovicemi a s Brušperkem. Turnaj se odehraje na SH Mařádkova a Kopřivnice bude hrát v 10:45 a 12:35. Na posledním turnaji, který se odehrál v Kopřivnici se dorostenkám příliš nedařilo a po dvou prohrách 3:0 nezískaly ani bod. Všichni věříme, že na tomto turnaji se jim bude dařit daleko více.

 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.