Prvoligoví dorostenci sehrají domácí turnaj

Další hrací víkend stojí před kopřivnickými družstvy. Prvoligoví dorostenci sehrají v sobotu domácí turnaj, výjezd na jih čeká druholigové muže a ženské družstvo bude bojovat na ligovém turnaji v Rožnově p. R.

V sobotu dopoledne bude patřit hala SOU v Kopřivnici dorostencům. Ti hostí turnaj 1. ligy, kde se utkají s týmy Mohelnice a Bulldogs Brno. Dorostenci se pohybují od začátku sezóny ve spodních patrech tabulky a právě domácí turnaj rozhodne, zda se budou strachovat nakonec o sestup. Zápasy se odehrají v 11:30 a 16:00 a všichni fanoušci florbalu jsou zváni. Přidejte se k události na Facebooku a hlavně dorazte do hlediště! 

Muže ve 2. lize čekají zápasy na palubovkách soupeřů. V sobotu od 19:00 sehrají v Dubňanech zápas proti týmu Aligators Klobouky. V neděli pak budou cestovat do Přerova, kde se utkají od 18:00 s místním Spartakem. Muži před 14-ti dny absolvovali brněnský dvojboj a podařilo se dovézt 5 ze 6-ti možných bodů. Tím si udrželi devítibrankový náskok a stále vládnou 2. lize. V případě zisku 3 bodů, už prvenství kopřivnickým nikdo nevezme... Zápasy můžete sledovat v textových onlinech. Sobotní zápas proti Aligátorům tady, nedělní proti Přerovu tady.

Ženy čeká v neděli turnaj na palubovce lídra z Rožnova p. R. Na turnaji se utkají s Horní Suchou a s Torpédem Havířov a půjde o důležitá utkání. Soutěž vede s velkým náskokem Rožnov, ale situace od 2. do 6. místa je hodně vyrovnaná. Rozdíl mezi týmy je pouhých 5 bodů a tak zaváhání se bude trestat rychlým sešupem tabulkou. Zápasy se odehrají na sportovní hale u krytého bazénu od 9:00 a 11:55 a doufejme, že kopřivnické ženy i po tomto turnaji udrží skvělé 2. místo.

 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.