O víkendu muži B a žákyně

V nastávajícím víkendu sehrají ligové turnaje dvě kopřivnická družstva. Zápasy čekají zálohu mužů, která bude cestovat do Ostravy a starší žákyně, na které čeká daleká cesta do Šumperku.

Muži na posledním turnaj MS ligy sahali po třech bodech, ale nakonec brali pouze bod za remízu s týmem MVILu. Mužům patří 7. příčka a v našlapané tabulce mají náskok nad osmou Opavou 8 bodů. Škoda několika ztrát zápasů např. s posledním MVILem, protože pokud by se připočítali další 4 body, mohli kopřivničtí pomýšlet na medailové umístění! V sobotu 16.3. odehraje záloha mužů turnaj na SH Dopravní Ostravě a utkají se s týmy Škorpioni Ostrava a Krnova. Zápasy sehrají z důvodů přeložení zápasů a vložení jednoho zápasu trošku netradičně a to hned po sobě s krátkou přestávkou. Zápas proti Škorpiónům je naplánován na 10:20, druhý zápas proti Krnovu na 12:10.

Starší žákyně po dlouhé pauze sehrají další turnaj a to v dalekém Šumperku. Poslední turnaj sehrály žákyně doma na SH E. Zátopka a turnaj se jim vydařil nad míru. V turnajovém systému totiž bralo kopřivnické družstvo bronz! Doufejme, že žákyně naváží na svůj výkon a poperou se v Šumperku opět o medailové pozice. Na ligovém turnaji, který startuje pro Kopřivnici v 9:40 se děvčata utkají postupně s domácím Šumperkem, Remedicem Ostrava, Jeseníkem a Olomoucí.

 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.