Kopřivnice bude patřit žákovskému florbalu

orion cupVýznamná florbalová akce startuje dnes odpoledne v Kopřivnici. Od úterý 19.3. hostí město finále Orion florbal Cupu a to v obou kategoriích. V úterý a ve středu se utkají mladší žáci a žákyně, ve čtvrtek a v pátek starší žáci a starší žákyně. Turnaj se odehraje na obou kopřivnických halách. Na hale ZŠ E. Zátopka proběhne turnaj chlapců, hala SOU bude patřit turnaji dívek. Ve všech družstvech ZŠ E. Zátopka, která je i pořadatelem, působí řada hráčů a hráček klubu FBC Vikings Kopřivnice a členové klubu se rovněž aktivně podílejí na organizaci a průběhu turnaje.

A kdo všechno v Kopřivnici bude bojovat o nejlepší školní družstvo? Všechna družstva musela absolvovat dlouhou a náročnou kvalifikaci, přes školní, okresní a krajská kola. Do finálového turnaje postoupilo pouze 5 družstev, právo startovat na turnaji má samozřejmě pořadatel.

V kategorii mladších žáků budou bojovat o republikový titul družstva:
ZŠ E. Zátopka KOPŘIVNICE, ZŠ E. Zátopka ZLÍN, 2. ZŠ ŽĎÁR nad Sázavou, ZŠ Štefánikova HRADEC KRÁLOVÉ, 33. ZŠ T. Brzkové PLZEŇ a ZŠ a MŠ Na Beránku PRAHA.

V kategorii mladších žákyň budou bojovat o republikový titul družstva:
ZŠ E. Zátopka KOPŘIVNICE, ZŠ Pod Vinohrady UHERSKÝ BROD, ZŠ a MŠ POHOŘELICE, ZŠ Jilemnického MLADÁ BOLESLAV, ZŠ Fantova KAPLICE a ZŠ Masarykova OSTROV.


V kategorii starších žáků budou bojovat o republikový titul družstva:
ZŠ E. Zátopka KOPŘIVNICE, ZŠ E. Zátopka ZLÍN, ZŠ Mládeže 3 ZNOJMO, ZŠ Špičák ČESKÁ LÍPA, Gymnázium Komenského ČELÁKOVICE a ZŠ Tupoleva PRAHA.

V kategorii starších žákyň budou bojovat o republikový titul družstva:
ZŠ E. Zátopka KOPŘIVNICE, ZŠ Čsl. armády 570 FRÝDEK-MÍSTEK, ZŠ a MŠ TĚŠANY, ZŠ Komenského NOVÉ MĚSTO n. Metují, ZŠ T.G.M. Jiráskovy sady KUTNÁ HORA a ZŠ Komenského MARIÁNSKÉ LÁZNĚ.

Kompletní rozpisy obou turnajů naleznete na stránkách republikového finále:
https://sites.google.com/site/rfassk2013/

 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.