Po velikonočním volnu jdou kopřivnická družstva znovu do boje

O Velikonočních svátcích měla všechna kopřivnická družstva volno o to náročnější víkend je před klubem nyní. Již v pátek čeká ženy dohrávka v Bílovci, v sobotu hrají ve Stonavě muži B, druholigoví muži budou bojovat ve Svitavách o 1. ligu, dorostenky čeká turnaj v Brušperku. Víkend uzavřou mladší žáci domácím turnajem v Kopřivnici.

Náročný víkend otevřou páteční dohrávkou 2. ligy ženy v Bílovci. Na SH při ZŠ Komenského budou dohrávat zápas proti týmu Spartak Bílovec, který se měl hrát v únoru, ale z důvodu nemoci většiny hráček soupeře byl přeložen. Ženám se na posledním turnaji dařilo nadmíru a v Čeladné měly doslova brankové hody. Uvidíme, zda se jim podaří na povedené výkony navázat a upevnit si 2. místo v tabulce soutěže. Zápas startuje v pátek 5.4. od 18:45.

V sobotu dopoledne budou cestovat muži B do Stonavy k dalším zápasům MS ligy. Na posledním turnaji se jim nedařilo a po dvou prohrách od Škorpiónů a Krnova klesli až na 7. příčku. Ve Stonavě je budou čekat soupeři, kteří se bodově mohou na kopřivnickou zálohu dotáhnout. V 9:50 odehrají muži B zápas proti záloze Vítkovic, ve 13:50 změří síly s Opavou.

V sobotní podvečer budou muži cestovat do Svitav, kde se utkají s místním FbK v hale na Střelnici. Od 18:00 propukne úvodní zápas 1. kola play-up o postup do 1. ligy. Svitavy nejsou pro kopřivnické úplně neznámý soupeř, nicméně ligové zápasy v sezóně 2004/2005 pamatuje ze současného týmu pouze hrstka hráčů. Pohárový zápas z roku 2011 již najde daleko více pamětníků. Systém play-up, kdy se utkají 4 nejlepší týmy všech divizí o tři postupová místa do 1. ligy je trošičku zrádný. Začíná se na hřišti húře umístěného týmu a jednotlivá kola se hrají na dva vítězné zápasy. V případě neúspěchu má sice lépe umístěnyý tým možnost dvojitého reparátu na domácí palubovce, ale nutnost uspět svázala ruce daleko zkušenějším týmům. Před kopřivnickými hráči je tak výzva, znovu se po 3 letech vrátit do druhé nejvyšší soutěže, kterou hráli 5 let. První krůček mají možnot udělat ve Svitavách, ale proti sobě budou mít stejně odhodlaného soupeře...

Zápas můžete sledovat a fandit na dálku na textovém onlinu.


V sobotu budou cestovat dorostenky do Brušperku, kde pokračuje jejich soutěž dalším ligovým turnajem. Na něm narazí na tým Opavy a Vítkovic. Turnaj se odehraje na SH při ZŠ Brušperk a zápasy kopřivnického týmu startují v 9:55 a 11:45.

Posledním týmem, který odehraje svá ligová utkání bude tým mladších žáků. Ty čeká domácí turnaj na hale SOU v Kopřivnici. Na turnaji se utkají postupně s týmy Vítkovic Tornádo, Vítkovic Panteři, Petrovic a Horní Suché. Turnaj začíná od 9:00 a přesný harmonogram naleznete v hlášence.

 

Komentáře   

 
René Klemens
+2 #1 René Klemens 2013-04-04 15:23
Prosím, přijďte podpořit nejmladší vikingovské naděje na poslední nedělní domácí turnaj. Tato sezóna je vydařená a kluci si rozhodně zaslouží podpořit. Takže všechny maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, sourozenci, tetičky, strýčkové, spolužáci, kamarádi, spoluhráči všech kategorií včetně mužů a žen jsou zváni.... vytvořme pořádný kotel!!! :-)
 
 
Marek Jehlár
#2 Marek Jehlár 2013-04-05 07:34
Já přijdu! :-)
 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.