O víkendu pokračuje souboj o 1. ligu

Kopřivnické družstvo bude o víkendu pokračovat v boji o 1. ligu s týmem Svitav. Svitavy vedou v sérii hraném na dvě vítězná utkání 1:0, pokud tedy chtějí muži pomýšlet na postup musí v domácím prostředí obě utkání vyhrát. V neděli sehrají ženy svůj poslední turnaj sezóny a bude to na domácí palubovce, kde budou usilovat o upevnění konečného 2. místa. Svůj závěrečný turnaj sehrají i starší žákyně, které budou cestovat do Olomouce.

Muži minulou sobotu rozehráli play-up o 1. ligu ve Svitavách a i přes nadějné vedení v zápase nakonec padli 6:4. Svitavy tak přijíždějí do Kopřivnice se dvěma mečboly a možností ukončit sérii hned v sobotu. Druhý zápas série se odehraje na hale SOU od 19:00 a soupeře bude určitě čekat stejně bouřlivá atmosféra, která čekala kopřivnické ve Svitavách. Pokud Kopřivnice uspěje, rozhodující třetí zápas se odehraje hned následující den v neděli 14.4. od 15:15. Pro fanoušky je připraven i online zápis utkání sobotní zde, případný nedělní tady. Připojte se i k události na Facebooku a dorazte na halu! Hráči budou Vaši podporu potřebovat!

Nedělní dopoledne bude patřit na hale SOU v Kopřivnici turnaji 2. ligy žen. Pro kopřivnické ženské družstvo je to závěrečný turnaj na kterém půjde jen o potvrzení konečného 2. místa. K tomu potřebují získat ženy min. 3 body. Soupeřkami na kopřivnickém turnaji jim budou hráčky Bílovce a OCELOTu Ostrava. Zápasy začínají v 9:00 a 12:00. I na tyto zápasy jste srdečně zváni!

Poslední turnaj v jejich premiérové sezóně, to bude turnaj starších žákyň v Olomouci. Na SH Rooseveltova se postupně utkají s týmy Vítkovic, FBS Olomouc, Opavy a Šumperku. Turnaj startuje pro žákyně až v poledním zápasem ve 12:05 a rozhodně by to chtělo v závěru sezóny dovést nějaký ten pohár!

 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.