O víkendu startuje sezóna 2013/2014

start buttonPo letní přestávce je tady nová florbalová sezóna. Pro klub již čtrnáctá v pořadí. V letošním ročníku florbalových soutěží se kopřivnický klub posunul opět o krůček dále. Přihlásil do soutěží celkem 10 družstev. Nově budou kopřivnické barvy hájit elévové a muži po letech opět přinesli do Kopřivnice druhou nejvyšší florbalovou soutěž 1. ligu! Před prahem nové soutěže stojí před celým klubem opět nové výzvy, nová úskalí, které doufejme zvládneme.

Hned o nadcházejícím víkendu začíná pro klub několik soutěží. kromě prvoligových mužů a jejich prvním zápase v 1. lize (samostatný článek zde) nastoupí o víkendu další 4 družstva!

Turnajovou sezónu začínají dorostenky na hale SOU v Kopřivnici. Na domácí palubovce nastoupí proti obrozujícímu se klubu z Havířova a Jeseníku. Zápas proti Havířovu začíná v 9:55, druhý zápas proti týmu FBK Jeseník ve 12:40. Připojte se k akci na Facebook a hlavně dorazte podpořit naše děvčata na tribunu sportovní haly!

V neděli budou cestovat muži B do nedalekého Rožnova, kde je čeká první zápas Moravskoslezského přeboru, do kterého trošku smolně v minulé sezóně sestoupili. Na úvod je čekají zápasy proti Eagles Orlová a proti Fermente Bohumín. Turnaj se odehraje na SH v Rožnově u krytého bazénu od 10:15 a 14:00.

V neděli sehrají svůj první ligový turnaj i ženy. Ty sehrají svůj úvodní ligový duel ve Velké Bystřici u Olomouce. Za soupeřky jim budou týmy 1. MVIL Ostrava GIRLS a Spartak Bílovec. Zápasy začínají v 9:15 a 14:15.

Posledním týmem, který zasáhne do úvodních bojů je tým starších žáků. Pod vedením Milana Uvíry se k úvodnímu turnaji nejvyšší soutěže chystají do Havířova na městskou sportovní halu. Od 9:15 změří síly s Horní Suchou od 13:00 je čeká Paskov Saurians.

 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.