Víkendový přehled

clanek florbal3Florbalové soutěže budou probíhat i tento víkend a do spousty z nich se samozřejmě zapojí i kopřivnický florbalový klub. V sobotu se kromě prvoligových mužů zapojí do soutěží mladší žáci, kteří jedou do Ostravy a také prvoligové dorostence čeká jejich druhý ligový turnaj v Horní Suché. V neděli startuje soutěž pro starší žákyně, které musí cestovat až do Šumperku a muži B pořádají domácí turnaj na hale SOU.

V sobotu čeká muže v 1. lize cestování až na daleký sever Čech do 370 km vzdálené České Lípy, kde se utkají s místním FBC Česká Lípa (více v samostatném článku). Zápas startuje v městské sportovní hale od 20:00.

Sobotní dopoledne bude patřit rovněž mladším žákům. Ti budou cestovat do Ostravy na SH Dopravní, kde je čeká druhý ligový turnaj. Na tom prvním, pořádaném na domácí palubovce SH SOU nenašli přemožitele a brali 1. místo. Na druhém turnaji, který začíná v 8:00 se postupně utkají s týmy Letka Poruba, Škorpioni Ostrava, FBC český Těšín a Slovan Havířov. Kompletní rozpis zápasů naleznete v hlášence.

V sobotu pokračuje 1. liga i pro kopřivnické dorostenecké družstvo. Ti před 14-ti dny cestovali ke svému úvodnímu kolu až do Znojma. Tam se jim dařilo získat 3 body za vítězství nad Uničovem. Ve druhém zápase proti Gullivers se již kopřivnickým bodovat nepodařilo. V Horní Suché je čekají soupeři z Mohelnice a Petrovic. Zápasy se sehrají na SH při ZŠ v Horní Suché a to od 10:00 a 13:00.

Neděle bude patřit starším žákyním a záloze mužů. Zatímco starší žákyně budou cestovat až do vzdáleného Šumperka, záloha mužů bude pořádat domácí turnaj na SH SOU.

Pro žákyně jde o první ligový turnaj v této sezóně a i letos budou startovat pod hlavičkou ZŠ E. Zátopka. V Šumperku na úvodním turnaji sehrají celkem 3 utkání. Utkají se postupně s týmy FBC Ostrava, Asper Šumperk a FBK Jeseník. Turnaj startuje již v brzkých 8:00 a kompletní rozpis naleznete v hlášence.

Zálohu mužů čeká první domácí turnaj, který se odehraje na SH SOU v Kopřivnici. Muži začali sezónu v Rožnově před 14-ti dny a vstup se jim vydařil pouze napůl. Připsali si 3 body za vítězství nad Fermenté Bohumín. Orlová byla nad jejich síly. V Kopřivnici se utkají s týmy 1. SC Bohumín B a Aliens Havířov C. Zápasy startují v 10:15 a 12:45.

Přejeme všem našim družstvům hodně štěstí!

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.