Víkendový přehled zápasů

clanek florbal4Ani o nadcházejícím víkendu nebudou kopřivnická florbalová družstva zahálet. v sobotu budou prvoligoví muži hostit na své palubovce Ústí n. Labem, nově vzniklé družstvo elévů se poprvé představí na sobotním turnaji v Kopřivnici a nedělní program obstarají družstva starších žáků a dorostenek. Starší žáci budou cestovat do Ostravy na SH Sareza, dorostenky na jinou ostravskou halu Dubina.

Ještě před víkendem ovšem sehrají ženy na domácí palubovce předehrávku zápasu 2. ligy žen proti Třinci. Letošní ročník 2. ligy žen má poměrně komplikovaný systém a tak ženy uvítaly možnost předehrát zápas s Třincem, který by se konal v zimě v rámci z jednoho turnajů. Zápas startuje na SH SOU v pátek 18.10. od 18:30.

Sobotní dopoledne bude patřit na hale SOU naší nejmladší kategorii elévům. Ti hostí svůj první domácí turnaj a rozhodně budou chtít napodobit své skvělé umístění na svém prvním turnaji, kde byli stříbrní! Turnaj startuje od 11:00 a Kopřivnice se postupně utká s týmy: Vítkovic, Frýdku-Místku, Paskova a Tigers Poruba. Kompletní rozpis zápasů naleznete v hlášence. Přidejte se k akci na FaceBooku a hlavně dorazte podpořit mladé kopřivnické naděje do hlediště!

Po skončení turnaje elévů začne na hale SOU od 19:00 druhý domácí zápas Kopřivnice v 1. lize. V 5. kole hostí nováčka z Ústí n. Labem. (více v samostatném článku).

V neděli pokračuje na SH Dubina v Ostravě liga dorostenek. Ty mají za sebou jediný turnaj, resp. jediný zápas. Ten odehráli na domácí hale v Kopřivnici proti Jeseníku a zvítězily 7:2. Druhý zápas proti havířovskému Torpédu, který měly dorostenky odehrát se z důvodu nemoci většiny hráček neodehrál a bude se dohrávat v náhradním termínu. V neděli sehrají kopřivnické dorostenky zápas proti týmu FBŠ Teiwaz a proti Vítkovicím. Utkání startují v 8:55 a 10:45.

Starší žáci budou v neděli rovněž cestovat do Ostravy, ale na její opačný konec. Na SH Sareza v Přívoze odehrají v odpoledních hodinách turnaj MS ligy a soupeři jim budou domácí pořadatelé FBC Ostrava a Slovan Havířov. Starší žáci jsou po 4 kolech a zisku 5 bodů na 4. místě tabulky. Zápasy se odehrají od 14:45 a 18:30.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.