Kopřivnická družstva čeká nabitý víkendový program

clanek florbal5Náročný florbalový prodloužený víkend čeká kopřivnický florbalový klub. V prodlouženém víkendu sehraje svá florbalová utkání hned pětice kopřivnických družstev. V sobotu sehrají svůj druhý turnaj starší žákyně v Mikulovicích u Jeseníku, mladší žáci se představí na domácím turnaji v Kopřivnici a prvoligové dorostence čeká cesta do Litovle. Večer pak sehrají prvoligoví muži doma zápas proti Litvínovu. V neděli pokračuje přebor mužů v Kopřivnici na SH E. Zátopka a v pondělí cestuje Kopřivnice za 1. ligou do Prahy, kde se utká se Startem98.

Svůj druhý turnaj odehrají v sobotu starší žákyně. Ty budou opět za svými zápasy cestoval daleko. V prvním kole cestovaly do Šumperku, nyní je čekají Mikulovice u Jeseníku, kde pořádá turnaj starších žákyň družstvo FBK Jeseník. Na turnaji se mladé kopřivnické hráčky utkají postupně s domácím Jeseníkem, Olomoucí, FBC Ostravou a Vítkovicemi. Turnaj startuje v sobotu 26.10. v 9:00 a vzhledem ke dvouhodinové cestě na místo konání, čeká hráčky velice brzké vstávání. Přesný rozpis turnaje naleznete zde.

Podruhé se v této sezóně v krátké době představí na domácí hale mladší žáci. Ty čeká turnaj Moravskoslezské ligy a na hale SOU se utkají s týmy MVIL Ostrava, 1. SC Bohumín 98, Juventus Odry a Sokol Poruba. Mladším žákům se v soutěži zatím daří. Na prvním turnaji odehraném v Kopřivnici zvítězili na druhém pořádaném v Ostravě obsadili 3. příčku. Turnaj mladších žáků startuje od 10:00 a navazuje na večerní zápas mužů. Přidejte se na Facebook a dorazte podpořit mladé kopřivnické naděje do ochozů haly! Podrobný rozpis utkání naleznete v hlášence.

Prvoligové dorostence čeká turnaj v Litovli, kde odpořádá zápasy tým FBC Mohelnice. Po čtyřech odehraných kolech mají hráči dorostu pod vedením trenéra Hejče pěknou bilanci 3 výher a jedné prohry a patří jim druhá příčka. V posledním kole si poradili v Horní Suché jak s Mohelnicí tak s Petrovicemi a nyní se můžou těšit na další zápasy. V těch se opět díky losu utkají s Petrovicemi a s Torpédem Havířov. Zápasy se odehrají na SH v Litovli od 11:30 a 16:00.

Sobotní večer bude patřit na domácí hale prvoligovým mužům. Ti se budou snažit konečně prolomit střeleckou smůlu a zaskočit favorizovaný Litvínov. (více v samostatném článku).

V neděli pokračuje v Kopřivnici na hale E. Zátopka turnaj MS přeboru mužů. Záloha Kopřivnického áčka bude hrát defakto doma a pokusí se navázat na povedený domácí turnaj před 14-ti dny, kdy na hale SOU v Kopřivnici pořádali domácí turnaj a připsali si plný počet bodů. Okupují tak v neúplné tabulce vinou horšího skóre druhou Orlovou. V Kopřivnici se v neděli béčko utká s Čeladnou a Třincem. Zápasy začínají v 10:30 a 13:00.

Sváteční pondělí bude patřit opět první lize. Muži cestují do Prahy k zápasu proti Startu98, (více v samostatném článku).

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.