1106
71805

FBC Vikings Kopřivnice - Dorostenci

Dorostenci vezou z Rožnova plný počet bodů

V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu celku 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm. Od první minuty jsme udávali tempo utkání, drželi balonek a hru tak kontrolovali. V první třetině jsme soupeři vstřelili pouze dvě branky, proto jsme si vzhledem k dobrému hernímu projevu řekli, že ve zbylých dvou třetinách budeme úspěšnější v zakončení. To se bohužel nedařilo a my jsme vy zbytku utkání soupeři vstřelili pouze dvě branky. V utkání jsme tedy zvítězili 4:0. Utkání se nám povedlo především po stránce obranné. Jedinou výtkou je neproměňování vyložených šancí.

Dorostenci slaví dvojitou výhru!

Dorostenci, stejně jako před týdnem junioři, dokázali 100% využít domácí prostředí, když vyhráli oba sobotní duely. Ve vyrovnané bitvě se Slovanem padla rozhodující branka vteřinu před koncem, kdy se před bránou nejlépe zorientoval Vítězslav Kříž, který dorazil míček za záda bezmocného havířovského gólmana. Ve druhém utkání si Vikingové s chutí zastříleli a porazili Frýdek-Místek vysoko 10:0.

Dorostenci vezou opět polovinu bodů!

Dorostenci na dnešním turnaji v Opavě vybojovali další tři body za jednoznačné vítězství nad Frýdkem Místkem. Ve druhém zápase už ale nestačili na zálohu Vítkovic.

Dorostenci v Bílovci nezaváhali a berou plný počet bodů!

2. liga dorostenců pokračovala v Bílovci a na mladé Vikingy čekali výkonnostně rozdílní soupeři. Kopřivničtí florbalisté potvrdili stoupající formu a v obou utkáních zvítězili. Nejprve porazili favorizovaný Třinec 4:1 a suverénně si počínali i proti slabší Opavě, kterou zdolali 7:2.

Dorostenci vybojovali na Dubině tři body!

Družstvo dorostenců v neděli bojovalo na Dubině. V prvním zápase Kopřivnice porazila Bílovec těsně 1:2 a ve druhém utkání hoši nestačili na Slovan Havířov. Předvedená hra a zisk pouze tří bodů je trochu za očekáváním, přesto se v tabulce 2. ligy drží mladí Vikingové na průběžné 5. příčce.

Dorostenci v Ostravě ztratili!

2. liga dorostenců pokračovala v Ostravě a výkony Vikingů zůstali za očekáváním. V prvním utkání s posledním Frýdkem-Místkem dorostenci pouze remizovali a ve druhém zápase těsně podlehli záloze Vítkovic.

Dorostenci přivezli z Opavy šest bodů

V sobotu 2. 11.  zajížděli dorostenci do Opavy, kde postupně zdolali domácí celek Opavy a ve druhém utkání mužstvo Petrovic. Pozitivní bylo na obou zápasech, že Kopřivnice přehrála své soupeře vysokými výsledky.

Dorostenci na domácím turnaji poloviční

Dorostenci získali ze dvou úvodních zápasů 3 body, kdy nejprve podlehli Třinci 1:6 a po té vyhráli nad Rožnovem 8:4.

Dorostenci dovezli z Brna cenný skalp domácích Bulldogs.

V sobotu 19.1. odjížděli kopřivničtí dorostenci do Brna, kde se utkali se dvěma domácími týmy Hattrick a Bulldogs.

Dorostenci doma za tři body.

V posledních dvou zápasech v letošním roce hostili dorostenci na domácí palubovce ostravský 1. MVIL a brněnské Gulivery. Podařilo se jim získat tři body a přes vánoční svátky se drží na pěkném šestém místě.