• header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_05.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

1784958
Dnes
Včera
Minulý měsíc
911
4229
55953

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Dorostenci

Dorostenci na domácím turnaji poloviční

Dorostenci získali ze dvou úvodních zápasů 3 body, kdy nejprve podlehli Třinci 1:6 a po té vyhráli nad Rožnovem 8:4.

Dorostenci dovezli z Brna cenný skalp domácích Bulldogs.

V sobotu 19.1. odjížděli kopřivničtí dorostenci do Brna, kde se utkali se dvěma domácími týmy Hattrick a Bulldogs.

Dorostenci doma za tři body.

V posledních dvou zápasech v letošním roce hostili dorostenci na domácí palubovce ostravský 1. MVIL a brněnské Gulivery. Podařilo se jim získat tři body a přes vánoční svátky se drží na pěkném šestém místě.

Dorostenci v Havířově neuspěli.

V sobotu 3.11. zajížděli kopřivničtí dorostenci do Havířova, kde se utkali s domácím týmem a s florbalisty Uherského Brodu. V obou utkáních prohráli a tentokrát nezískali ani bod.

Kopřivničtí dorostenci vezou z Uherského Brodu tři body

V neděli 14. října zajížděli dorostenci do Uherského Brodu, kde se nejprve utkali s brněnským celkem Hattrick Brno, kterému podlehli po vyrovnaném boji 1:3 a v druhém zápas porazili domácí AC eFlorbal Uherský Brod 5:2.

Dorostenci v Kopřivnici bodovali naplno

V sobotu 15.9. se dorostenci utkali se soupeři z Havířova a ČPP Ostrava a dvěma vítězstvími získali zasloužených šest bodů.

Dorostenci se na domácí hale rozloučili se sezónou

clanek dorost 24 3 18Poslední turnaj 1. ligy v sezóně 2017/2018 dnes odehráli dorostenci na domácí hale SOU a loučení se sezónou to bylo důstojné. V přímém souboji o 7. místo nedali kopřivničtí dorostenci ostravskému MVILu žádnou šanci a zvítězili 12:2. Ve druhém utkání druhý tým soutěže ukázal svou kvalitu a porazil Kopřivnici 9:3. Škoda několika zahozených šancí, které kopřivnické florbalisty stály lepší výsledek.

Dorostenci v Brně neuspěli

1. liga dorostenců pokračovala v Brně. Kopřivnice se utkala s dvojicí brněnských týmů Gullivers a Hattrick. Vinou křížení zápasů necestovala Kopřivnice do Brna v ideální sestavě a ikdyž se hráči snažili a bojovali na zkušenější soupeře to nestačilo. S Gullivers prohráli 6:1 a ani ve druhém utkání se jim nepodařilo soupeře přehrát a v přestřelce podlehli Hattricku Brno 9:7.

Dorostenci sehráli úspěšný turnaj v Otrokovicích

Prvoligoví dorostenci cestovali dnes až do Otrokovic, kde pokračovala 1. liga v místní hale na Štěrkovišti. Na turnaji se jim podařilo nakonec získat celkem čtyři body. V prvním utkání porazili poslední Vsetín vysoko 10:1. Ve druhém utkání nebyli kopřivničtí daleko od plného počtu bodů, ale soupeři ze Znojma se v posledních vteřinách podařilo srovnat na konečných 5:5. 

Dorostenci se vracejí ze Znojma s bodem

První liga dorostenců pokračovala turnajem až v dalekém Znojmě. Kopřivnice se musela potýkat nejen z dalekou cestou, ale i s úzkým kádrem. V době začínajících jarních prázdnin, chřipkové epidemie a krytí utkání jiných kategorií se sestava nerodila lehce. I tak odcestovalo do Znojma celkem 11 hráčů, kteří podali výkon na hranici možností. V prvním utkání vybojovali cennou remízu proti Bulldogs Brno 5:5, ve druhém utkání se většinu utkání drželi, ale s druhým brněnským týmem Gullivers prohráli 3:5.

verze pro mobil | standardní verze