• header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_02.png

Hledat na webu:

Počítadlo:

1499886
Dnes
Včera
Minulý měsíc
9
278
9762

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Dorostenci

Dorostenci v Kopřivnici bodovali naplno

V sobotu 15.9. se dorostenci utkali se soupeři z Havířova a ČPP Ostrava a dvěma vítězstvími získali zasloužených šest bodů.

Dorostenci se na domácí hale rozloučili se sezónou

clanek dorost 24 3 18Poslední turnaj 1. ligy v sezóně 2017/2018 dnes odehráli dorostenci na domácí hale SOU a loučení se sezónou to bylo důstojné. V přímém souboji o 7. místo nedali kopřivničtí dorostenci ostravskému MVILu žádnou šanci a zvítězili 12:2. Ve druhém utkání druhý tým soutěže ukázal svou kvalitu a porazil Kopřivnici 9:3. Škoda několika zahozených šancí, které kopřivnické florbalisty stály lepší výsledek.

Dorostenci v Brně neuspěli

1. liga dorostenců pokračovala v Brně. Kopřivnice se utkala s dvojicí brněnských týmů Gullivers a Hattrick. Vinou křížení zápasů necestovala Kopřivnice do Brna v ideální sestavě a ikdyž se hráči snažili a bojovali na zkušenější soupeře to nestačilo. S Gullivers prohráli 6:1 a ani ve druhém utkání se jim nepodařilo soupeře přehrát a v přestřelce podlehli Hattricku Brno 9:7.

Dorostenci sehráli úspěšný turnaj v Otrokovicích

Prvoligoví dorostenci cestovali dnes až do Otrokovic, kde pokračovala 1. liga v místní hale na Štěrkovišti. Na turnaji se jim podařilo nakonec získat celkem čtyři body. V prvním utkání porazili poslední Vsetín vysoko 10:1. Ve druhém utkání nebyli kopřivničtí daleko od plného počtu bodů, ale soupeři ze Znojma se v posledních vteřinách podařilo srovnat na konečných 5:5. 

Dorostenci se vracejí ze Znojma s bodem

První liga dorostenců pokračovala turnajem až v dalekém Znojmě. Kopřivnice se musela potýkat nejen z dalekou cestou, ale i s úzkým kádrem. V době začínajících jarních prázdnin, chřipkové epidemie a krytí utkání jiných kategorií se sestava nerodila lehce. I tak odcestovalo do Znojma celkem 11 hráčů, kteří podali výkon na hranici možností. V prvním utkání vybojovali cennou remízu proti Bulldogs Brno 5:5, ve druhém utkání se většinu utkání drželi, ale s druhým brněnským týmem Gullivers prohráli 3:5.

Dorostenci vezou ze Vsetína čtyři body

Kopřivnickým dorostencům se prvoligový turnaj ve Vsetíně vydařil. Ze dvou utkání si kopřivničtí připsali do tabulky celkem 4 body. V prvním utkání proti ostravskému MVILu uhráli remízu 2:2. V zápase proti pořádajícímu Vsetínu potvrdili roli favorita a nad beznadějně posledním týmem vyhráli přesvědčivě 8:2. 

Dorostenci si v Ostravě připsali dvě porážky

Vinou kolize turnajů dorostenců a starších žáků cestovali do Ostravy na prvoligový turnaj pouze deset hráčů do pole a bylo to znát. V prvním utkání podlehli favoritovi z FBC Ostrava vysoko 14:3 a nepodařilo se bodovat ani proti Otrokovicím. Po dvou třetinách sice Kopřivnice vedla o jednu branku, ale soupeř povedeným závěrem převážil zápas na svou stranu a zvítězil 5:3. 

Prvoligoví dorostenci získali na Dubině tři body

1. liga dorostenců pokračovala pro kopřivnický tým na sportovním centru Dubina v Ostravě. Kopřivnický tým narazil na turnaji na dvojici soupeřů a to tým Vítkovic a Hattricku Brno. S Vítkovicemi drželi kopřivničtí mladíci krok celé dvě třetiny. V poslední části už využil soupeř svou početní a technickou převahu a šesti brankami zvítězil vysoko 10:2. Ve druhém utkání se kopřivnickým hráčům zadařilo mnohem více. Brněnský Hattrick porazili těsným, trošku fotbalovým výsledkem 2:1. 

Dorostenci na domácím turnaji vybojovali tři body do prvoligové tabulky

clanek dorostenci 21 10 2017Prvoligoví dorostenci odehráli v sobotu domácí turnaj na kterém se jim podařilo získat další tři body. V prvním utkání podlehli favoritům z Vítkovic jednoznačně 1:6. Druhý zápas proti Havířovskému Torpedu nabídl neskutečnou přestřelku se šťastným koncem pro kopřivnické. Mladí Vikingové zvítězili 10:9 brankou 4 vteřiny před koncem.

Dorostenci v Ostravě tentokrát vyšli naprázdno

V pořadí druhý prvoligový turnaj hraným na ostravské Dubině se dorostencům příliš nepovedl. V prvním utkání podlehli týmu FBC Ostrava 7:3 a nedařilo se jim ani v zápase druhém proti Torpedu Havířov, kterému podlehli 8:5. V každém utkání vždy rozhodla jedna část o osudu utkání. V prvním zápase to byla prostřední perioda, kterou Ostrava vyhrála 4:1. V utkání s Torpedem to byla třetina poslední, kdy za nerozhodného stavu 4:4 Havířov vítězstvím v poslední části 4:1 nakonec překlopil vítězství v zápase na svou stranu. 

verze pro mobil | standardní verze