• header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_05.png

Hledat na webu:

Počítadlo:

1611009
Dnes
Včera
Minulý měsíc
552
586
11999

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Dorostenci

Dorostenci v Ostravě tentokrát vyšli naprázdno

V pořadí druhý prvoligový turnaj hraným na ostravské Dubině se dorostencům příliš nepovedl. V prvním utkání podlehli týmu FBC Ostrava 7:3 a nedařilo se jim ani v zápase druhém proti Torpedu Havířov, kterému podlehli 8:5. V každém utkání vždy rozhodla jedna část o osudu utkání. V prvním zápase to byla prostřední perioda, kterou Ostrava vyhrála 4:1. V utkání s Torpedem to byla třetina poslední, kdy za nerozhodného stavu 4:4 Havířov vítězstvím v poslední části 4:1 nakonec překlopil vítězství v zápase na svou stranu. 

FBC Vikings Kopřivnice x FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:7 (1:1, 1:4, 1:2)

Proti jednomu z nejlepších týmů soutěže nastoupili kopřivničtí florbalisté bez respektu. Pozornou obranou a od poloviny důsledným krytím eliminovali nebezpečné útoky soupeře. Rychlé protiútoky byly silnou zbraní. A právě v páté minutě se po kolmé přihrávce Goršanova skvěle uvolňuje Kostelník, uniká po levé straně a nekompromisně zakončuje do pravého horního růžku. Zcela zaskočenému soupeří se podaří vyrovnat až v závěru první třetiny. Ale hned na začátku třetiny druhé je opět veseleji. Před brankou se uvolní Janek a posílá Vikingy opět do vedení. V polovině třetiny si vikingové vybírají slabší chvilku a během tří minut inkasují tří branky.

Přesto to kopřivnické hráče nepoloží a na začátku třetí třetiny po krásné individuální akci snižuje Honza Toman na 3:5. V závěru zápasu musí vikingové více otevřít hru a pokoušejí se vyrovnat. Při jednom z protiútoků inkasují šestou branku a definitivní naději pohřbí vyloučení Kostelníka a následná branka sedmá.

Florbal Torpedo Havířov x FBC Vikings Kopřivnice 8:5 (2:3, 2:1, 4:1)

Druhý zápas ani pořádně nezačal a na trestnou lavici jde Goršanov a v oslabení kopřivničtí inkasují. Za minutu Honza Goršanov vše napravuje, přihrává Jankovi a je vyrovnáno.V jedenácté minutě je to opět Janek a vedeme. Přihrává Buzek. Neuplyne ani dvacet sekund a je to 3:1. Před brankou se uvolní Robert Socha a nekompromisně skóruje. Přihrával Ondřej Holáň. Přesto se po naší chybě podaří v závěru třetiny soupeři snížit na rozdíl jedné branky.

Na začátku druhé třetiny je hned veseleji. Po přihrávce Víti Buzka zvyšuje na 4:2 Honza Toman. Přesto Torpédo dvěma rychlými brankami v závěru třetiny vyrovná.

Ve třetí třetině kopřivnickým rychle ubývají síly,čehož soupeř využívá na vstřelení čtyř branek. V závěru zápasu Jirka Toman po pěkné individuální akci koriguje výsledek konečných na 5:8.

"Jsem spokojený s výkonem celého týmu v obou zápasech. Ostravě jsme byli velmi zdatným soupeřem, musel stáhnou hru na dvě pětky aby uhájil vítězství. Ve druhém zápase nám došly síly a prostě na zvrat jsme už neměli. Nadšený jsem z výkonu starších žáků. Až se trošku rozkoukají v dorostenecké lize, budou pro nás velmi platnými spoluhráči. Naopak rozladěn jsem opět omluvenkami těsně před odjezdem do Ostravy. Měli jsme připraveny tři útoky a v podstatě jsme hráli opět na dva. A tak se proti silným soupeřům nedá hrát." dodal po zápase trenér Dušan Hejč

Kompletní výsledky 1. ligy dorostenců naleznete zde.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze