2967
134722

FBC Vikings Kopřivnice - Dorostenci

Dorostenci přivezli z Opavy šest bodů

V sobotu 2. 11.  zajížděli dorostenci do Opavy, kde postupně zdolali domácí celek Opavy a ve druhém utkání mužstvo Petrovic. Pozitivní bylo na obou zápasech, že Kopřivnice přehrála své soupeře vysokými výsledky.

FBC Vikings Kopřivnice : S.K.PEMA Opava   8:1 (4:0, 1:1, 3:0)

Proti soupeři z Opavy začali dorostenci velmi aktivně a zatlačili domácí tým do defenzívy. Přes několik šancí nedokázali překonat opavského brankáře. Až v šesté minutě přihrává Socha Holáňovi a ten z pozice obránce dává první branku. Klíčový moment zápasu nastal v sedmé minutě první třetiny, kdy byl vyloučen kopřivnický Tomáš Kusz. Vikingové vynikajícím způsobem přesilovku nejenom ubránili, ale podařilo se jim také vstřelit dvě branky. Střelci byli Libiger a Socha. V jedenácté minutě hrají vikingové přesilovku. Honza David dostává za brankou přihrávku od Ondry Holáňe, protáhne se před branku a nekompromisně zavěsí. Ve třetí minutě druhé třetiny si to oba vymění. Holáň dostává nahrávku od Davida a opět se nemýlí. Minutu před koncem domácí florbalisté střílí čestný zásah svého týmu. V páté minutě třetí třetiny zatahuje Lukáš Michna po levé straně míč a prudkou nahrávkou nachází před brankou Honzu Davida a je to 6:1. V osmé minutě získává míč v obranném pásmu skvělým zákrokem Martin Hýnar. Protáhne se celým hřištěm a nekompromisně zavěsí. V desáté minutě proběhne hřiště po pravé straně Tomáš Kusz a přesnou střelou do pravého horního růžku dává poslední osmou branku.

FBC Vikings Kopřivnice : Z.F.K. AQM Petrovice   7:1 (1:1, 4:0, 2:0)

Zápas zahájili Vikingové výborně. Již v padesáté sekundě prostřelil Ondřej Holáň všechno před sebou včetně brankáře, asistoval Robert Socha. Po celou první třetinu byli kopřivničtí dorostenci jednoznačně lepší. Vytvořili si spoustu šancí, ale neproměnili je. Naopak po jednom z mála útoků překvapil petrovický útočník našeho brankáře Grilla. Jakoby ta branka náš tým probudila a ve druhé třetině zatlačila soupeře k jeho brance. Hned v první minutě střílí branku Ondra Holáň po nahrávce René Libigera. A když ve čtvrté minutě po nahrávce Michny střílí David třetí branku, a vzápětí o čtyři sekundy Robert Socha čtvrtou, je už mnohem veseleji. Minutu před koncem druhé třetiny zatáhne Lukáš Michna po levé straně míč do útočného pásma. Nemá komu nahrát a tak vystřelí. A je z toho pátá branka. Ve dvanácté minutě třetí třetiny vybojuje před soupeřovou brankou míč Ondra Monsport a zvyšuje na 6:1. Deset sekund před koncem přihrává Vojtěch Monsport Tomáši Kuszovi. Ten se protáhne kolem obránce po pravé straně a přesnou střelou dává sedmou branku.