1123
71805

FBC Vikings Kopřivnice - Dorostenci

Dorostenci vezou z Rožnova plný počet bodů

V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu celku 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm. Od první minuty jsme udávali tempo utkání, drželi balonek a hru tak kontrolovali. V první třetině jsme soupeři vstřelili pouze dvě branky, proto jsme si vzhledem k dobrému hernímu projevu řekli, že ve zbylých dvou třetinách budeme úspěšnější v zakončení. To se bohužel nedařilo a my jsme vy zbytku utkání soupeři vstřelili pouze dvě branky. V utkání jsme tedy zvítězili 4:0. Utkání se nám povedlo především po stránce obranné. Jedinou výtkou je neproměňování vyložených šancí.

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti agilnímu celku FBC Gymnázium Český Těšín. V první třetině jsme měli menší herní převahu a soupeř těžil především z rychlých výpadů. Po první části byl stav 1:1. Ve druhé části jsme postupně přebírali iniciativu a soupeři odskočili na rozdíl dvou branek, tedy na 3:1. Za nejpovedenější část utkání se dá považovat ta třetí, protože jsme soupeře začali přehrávat a postupně tak navýšili skóre až na konečných 8:1.

Za obě utkání si kluci zaslouží pochvalu v přístupu, především pak v obranné činnosti, protože jsme obdrželi pouze jednu branku. V útočné činnosti je především potřeba zlepšit zakončení.