FBC Vikings Kopřivnice - Dorostenci

Dorostenci vezou z Horní Suché tři body

Dorostenci dokázali podruhé v sezóně porazit Orlovou 6:3 a v tabulce se pomalu dotahují na Mohelnici, se kterou budou hrát v příštím kole. Velká škoda, že ve druhém zápase proti Vítkovicím nedokázali udžet vedení a nakonec těsně podlehli 4:5.

FBC Vikings Kopřivnice x 1. FbK Orlová 6:3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )

Proti Orlové se po delší pauze vrátili do sestavy Kopřivnice Uherek a Vývoda. Bohužel druhý jmenovaný musel pro zdravotní obtíže velmi brzo do šatny. Vikingové se prezentovali velmi dobrou obranou a od druhé třetiny byli i mnohem produktivnější v proměňování šancí. Na konci druhé části se zranil obránce Lis a vikingové museli zápas dohrávat s devíti hráči do pole. Naštěstí si v poslední části hosté počínali poněkud bezzubě a tak vikingové přidali další dvě branky a bylo rozhodnuto.

Branky: Kopelec 1. a 4., Strakoš, Mituchovič, Uherek 5. a 6.

FBC Vikings Kopřivnice x 1. SC WOOW Vitkovice 4:5 ( 1:2, 1:1, 2:2 )

Pouze v devíti lidech nastupovali vikingové i k druhému utkání, ale na střídačce Vítkovic sedělo ještě o jednoho hráče méně. Zápas byl velice vyrovnaný a po krásné střele Strakoše Kopřivnice dokonce vedla. Vítkovice otočili průběh zápasu ještě v první části, když potrestali hned 2x špatnou rozehrávku vikings.

Vstup do druhé části byl doslova raketový, neuteklo ani 30 vteřin, když Strakoš  srovnal. V sedmé minutě se hosté dostali opět do vedení a zase to bylo po nepřesné rozehrávce.

Ve třetí části působili kopřivničtí poněkud unaveně. Vítkovice přidali další dvě branky a zdálo se být rozhodnuto.  Kopřivnice se ale dokázala vzpamatovat, napadala ve čtyřech a hrála pouze na jednoho obránce. V polovině desáté minuty rychle snížil Mituchovič 3:5 a v jedenácté minutě pohotově dorážel Strakoš 4:5.  Záverečný tlak vikings nakonec umocnili rozhodčí, kteří poslali za hru rukou a následné protesty Vítkovice do dvojnásobného oslabení. Do konce zápasu zbývalo 90 vteřin. V přesilovce byli vikingové příliš zbrklí, nedokázali si pořádně nahrát a vítkovičtí se nakonec dokázali ubránit.

Branky: Strakoš 1. a 4., Friedel, Mituchovič

Kompletní výsledky 1. ligy dorostenců naleznete zde.