• header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_01.png

Hledat na webu:

Počítadlo:

1579866
Dnes
Včera
Minulý měsíc
2
245
9253

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Elevové vyrazili do bojů v šesti hráčích

Nejmladší vikingové odcestovali do Oder pouze v 6-ti hráčích do pole. Bez střídán to bylo velice namáhavé, ale kluci se s tím poprali jak se sluší a patří. Zaslouží velkou poklonu za předvedený výkon. Naši skvělí fanoušci tahali borce kupředu. Dvě výhry a dvě prohry pro nás znamenaly skvělé třetí místo na turnaji!

Elévové dovezli z Orlové krásné první místo

elevove orlova 10 02 2019 01 nahledNedělní dopoledne se nejmladšímu kopřivnickému florbalovému družstvu vydařilo na jedničku. Na turnaji v Orlové se podařilo již po třetí v řadě zvítězit! Kopřivnické družstvo si navíc vedlo zcela suverénně a orlovský turnaj opanovalo bez ztráty kytičky!

Elévové v Ostravě druzí!

nahled elevove ostrava 3-3-2018Skvělé druhé místo obsadili kopřivničtí elévové na turnaji v Ostravě. V jeho průběhu si postupně poradili s týmy Paskova, Petrovic, Rožnova a v posledním duelu si to rozdali o prvenství s týmem FBC Ostrava. Kopřivničtí kluci bojovali co to šlo, ale i přesto Ostravě podlehli a nakonec skončili na druhém místě.

Elévové v Havířově byli jednu branku od zlata

elevove hav 4 2 18 nahledJediná branka chyběla kopřivnickému týmu elévů k vytouženému prvnímu místu. V Havířově i tak odehráli výborný turnaj, porazili ostravský MVIL i Slovan Havířov. V rozhodujícím utkání o jedinou branku podlehli Frýdku-Místku a to rozhodlo, že nejmladší Vikingové skončili na turnaji na 2. místě.

Domácí turnaj elévů se vydařil

Nedělní dopoledne patřilo na sportovní hale v Kopřivnici turnaji elévů a nejmladším Vikingům se na domácím stánku dařilo. Na turnaji se postupně kopřivničtí utkali s Paskovem, Rožnovem, Havířovem a Porubou. Celkově si připsali remízu, jednu porážku a dvě výhry, což kopřivnický tým vyneslo na konečné 2. místo! 

Elévové bojovali v Petrovicích

elevove stonava 9 12 2017V Petrovicích u Karviné dnes proběhl další z turnajů MS ligy elévů. Mladí kopřivničtí hráči bojovali, ale na zkušenější družstva ani dnes nevyzráli. Po čtyřech porážkách skončili nejmladší Vikingové na konečném 5. místě.

Elévové odehráli turnaj ve Stonavě

Kopřivnické družstvo elévů sehrálo další z ligových turnajů ve Stonavě, blízko polských hranic. Na turnaji se podařilo nejmladším Vikingům bohužel pouze remizovat s Petrovice. Ostatní soupeři jako Slovan Havířov, Karviná a Jablunkov byli nad síly mladého družstva. Na turnaji skončilo Kopřivnické družstvo na 5. místě.

Elévové odehráli turnaj na Dubině

nahled clanek elevove 21 10 2017Naše nejmladší družstvo elévů odehrálo další z ligových turnajů na ostravské Dubině. Mladí kopřivničtí hráči na tomto turnaji bohužel nevyhráli a po 4 porážkách obsadili poslední 5. místo. Je to jeden z mnoha turnajů v sezóně a hned na tom příštím může vše dopadnout jinak. Chce to jen zvýšit úsilí a výsledky se určitě dostaví.

 

Elévové na úvodním domácím turnaji obsadili 4. místo

nahled elevove domaci turnaj 30 9 2017První ligový turnaj mají za sebou kopřivničtí elévové. Turnaj se odehrál na domácí hale SOU a pro mnohé naše hráče to byla první možnost zahrát si ligový zápas. Mladí kopřivničtí hráči se určitě snažili, ale na starší a zkušenější hráče to mnohdy nestačilo. I tak se podařilo zvítězit v jednom z utkání a celkově to stačilo na 4. místo. Byl to úvodní turnaj a před hráči je spousta práce, nicméně výsledky se brzy určitě dostaví.

Elévové na domácím turnaji stříbrní

clanek elevove sou brezen nahledNejmladší kopřivnické družstvo elévů se v letošní sezóně představilo naposledy na domácí hale SOU a loučení to bylo úspěšné. V úvodním utkání si Kopřivnice připsala remízu s Vítkovicemi, poté podlehla pozdějšímu vítězi z Opavy a druhé místo si zajistili mladí kopřivničané vysokým vítězstvím nad FBC Ostrava.

verze pro mobil | standardní verze