FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Elévové pořádali první domácí ligový turnaj

elevove turnaj 2 10 201 nahledDomácí turnaj elévům výsledkově příliš nevyšel, ale k úspěchu chybělo málo. V prvním zápase sehráli naprosto vyrovnanou bitvu s Vítkovicemi, kterým podlehli těsně o dvě branky. Ještě těsnější prohru pouze o jediný gól zaznamenali mladí Vikingové proti týmu SFK Havířov. Chuť si spravili po celkem jednoznačné výhře nad týmem FBC Ostrava, ale v posledním zápase už došly síly a Karviná zvítězila poměrně výrazně. V konečném účtování zbylo na domácí tým až poslední 5. místo.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE X 1. SC TEMPISH VÍTKOVICE DRACI 14:16
První utkání letošní sezóny jsme odehráli proti silným Vítkovicím. Hned ze začátku bylo znát, že to nebude jednoduché utkání. Kluci se „velkých“ Vítkovic nezalekli a bojovali s nimi jako s rovnocenným soupeřem. Do posledních minut byl stav nerozhodný, avšak závěr utkání zvládl lépe soupeř, odskočil na dvoubrankový rozdíl a sebral Vikingům všechny body.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE X 1. SFK HAVÍŘOV BÍLÍ 13:14
Úvod utkání zvládli Vikingové na výbornou. Skvěle hrající tým plus výborně chytající brankáři drželi mírný náskok nad Havířovem v první půli. Soupeř po přestávce zatopil Kopřivnici mírně pod kotlem, a po individuálních akcích otočili vývoj zápasu. Byl to boj o každou branku, ve kterém bohužel zvítězil Havířov o jediný gól.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE X FBC ČPP BYSTROŇ GROUP OSTRAVA 19:10
Po dvou prohrách, nejmladší Vikingové i obrovská podpora rodičů a příbuzných, kteří výborným skandováním hnali Kopřivnice naděje vpřed, toužili po vítězství. Vikingů bylo plné hřiště a stříleli jednu branku za druhou. Velký chtíč a touha po vítězství, byla znát. Po krásných akcích jsi Kopřivnice zaslouženě brala první body v sezóně.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE X 1. FBC KARVINÁ 15:21
Po vítězném utkání nastoupili nejmladší velice dobře. Kopřivnice odehrála celý turnaj pouze v osmi hráčích do pole a bylo to znát. Unavení hráči už nestačili celý zápas držet krok s nabitým kádrem Karviné, naši takzvaně šlapali vodu. I po další prohře můžeme říci, že jsme odehráli výborný turnaj.

Kompletní výsledky MS ligy elévů naleznete zde.

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.