FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Elévové na Dubině slavili 3. místo

elevove 22 10 16 ostrava nahledLigový turnaj se dnes elévům na Dubině vydařil. Na oba mladé týmy Vítkovic sice nestačili, ale v dalších zápasech si poradili jak s Torpedem Havířov, tak i těsně se škorpiony Ostrava. V konečném účtování z toho bylo pěkné bronzové místo.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x 1.SC TEMPISH VÍTKOVICE DRACI 10:20 (5:11, 5:9)

K rannímu utkání nastoupili elevové proti silným Vítkovicím. Zápas od první minuty ovládli draci, kteří určovali tempo hry a v první půli jednoznačně přehráli Vikingy 11:5. Druhá půle byla v podání Vikingů o něco lepší, ale Vítkovice, které mají široký kádr plný šikovných hráčů si dokázali skóre pohlídat a přidali další branky do Kopřivnické sítě. Konečné skóre 10:20.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x FLORBAL TORPÉDO HAVÍŘOV ČERNÍ 18:6 (12:2, 6:4)

Druhý zápas byl ze strany Vikingů o mnoho lepší než první utkání proti Vítkovicím. Nutno podotknout, že Havířov ve svém týmu měl plno mladých hráčů, kteří teprve začínají s florbalem a je pouze otázka času kdy se vyrovnají nejlepším. První půli jednoznačně ovládla Kopřivnice, která udeřila hned 12-krát.  Druhý poločas byl vyrovnanější a torpédo začalo dělat problémy mladým Vikingům. Kopřivnice ale proměnila veškeré šance, které si dokázala vypracovat a vyhrála 18:6.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x FBC ŠKORPIONI OSTRAVA 14:13 (6:7, 8:6)

Již před utkáním bylo jasné, že to bude nejvyrovnanější zápas, ve kterém bude rozhodovat každá maličkost. Očekávání se vyplnila, byl to boj od první minuty, hra se přelévala z jedné strany na druhou. Skvělý týmový výkon Vikingů byl podpořen vynikajícím publikem. Po první půli to bylo nepříznivé pro Kopřivnici pouze o jediný gól a to naše mladé naděje ještě více nakoplo. Zápas byl ve vysokém tempu. Kopřivnice se nenechala ničím zaskočit, otočila vývoj hry a sebrala soupeři všechny body.

FBC VIKING KOPŘIVNICE x 1. SC TEMPIH VÍTKOVICE ALIGÁTOR 11:19 (6:10, 5:9)

Poslední utkání odehráli Vikingové opět s Vítkovicemi. Po třech těžkých zápasech už mladým elevům docházely síly. Opět široký kádr Vítkovic byl znát, na hřišti to vypadalo jako bych jich bylo o jednoho více, i přesto Kopřivnice neskládala zbraně a bojovala. I přes veškerou snahu to bohužel nestačilo a Vikingové podlehli Vítkovicím o osm branek.  Díky dvou vyhraným zápasům si Kopřivnice odvezla z Ostravy krásné třetí místo.

Kompletní výsledky MS ligy elévů naleznete zde.