FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Domácí turnaj elévů se vydařil

Nedělní dopoledne patřilo na sportovní hale v Kopřivnici turnaji elévů a nejmladším Vikingům se na domácím stánku dařilo. Na turnaji se postupně kopřivničtí utkali s Paskovem, Rožnovem, Havířovem a Porubou. Celkově si připsali remízu, jednu porážku a dvě výhry, což kopřivnický tým vyneslo na konečné 2. místo!

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x PASKOV SAURIANS 10:10

Vikingové domácí turnaj začali proti nepříjemnému Paskovu. Tým se po dlouhé době sešel v plné sestavě a pro některé hráče to byl první start na turnaji ve své kariéře. Hra od první minuty byla vyrovnaná a zaplněná aréna viděla plno šancí na obou stranách. První poločas ovládl zaslouženě Paskov, který dokázal trestat chyby domácích. V druhém poločasu Kopřivnice zlepšila obrannou hru a začala dotahovat manko hostujícího celku. Po závěrečném hvizdu na světelné tabuli svítilo skore 10:10.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x 1.FBK ROŽNOV p/R 18:8

V druhém utkání se Vikingové snažili vybojovat první výhru na turnaji proti Rožnovu p/R. Kopřivnice zlepšila ofenzivní činnost a po pár minutách se dostavil výsledek. Kopřivnice dokázala zamknout soupeře na útočné polovině a vyslala nespočet střel. Domácí první půli vyhráli zaslouženě 8:5. V druhé půli Vikingové soupeře k ničemu nepustili a sami dokázali přidat dalších 10 branek.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x FLORBAL TORPEDO HAVÍŘOV 7:17

Třetí utkání a Vikingové bojovali proti nejsilnějšímu týmu na turnaji. První půli Kopřivnice předvedla excelentní výkon. Na začátku utkání se domácí dostali do rychlého vedení 3:0. Havířov měl ve svých řadách zkušené hráče, kteří dokázali manko stáhnout. Hra byla vyrovnaná na obou hřištích a Kopřivnice držela s Havířovem krok. V druhé půli Havířov začal diktovat tempo hry a dostával domácí tým pod velký tlak. Soupeř druhou půli zaslouženě ovládl a Kopřivnice si připsala první porážku na turnaji.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x FBC TIGERS PORUBA 14:11

Poslední zápas rozhodoval o závěrečném postavení v tabulce. Od první minuty šla Kopřivnice pro vítězství, ale soupeř se nechtěl zahanbit a také předvedl solidní výkon. První půle skončila vyrovnaně 8:8. V druhé půli Kopřivnice chtěla, co nejrychleji rozhodnout utkáni a připsat si další vítězství. Hostující brankář předváděl výborný výkon a dokázal pochytat plno tutovek domácích. Ke konci utkání se Kopřivnici povedlo prostřelit hostujícího brankáře a zasloužené vyhrála. Na turnaji celkově obsadila krásné druhé místo.

Kompletní výsledky MS ligy elévů naleznete zde.