3973
55953

FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Na domácí půdě první!

elevove koprivnice 4 5 2019 nahledNejmladší Vikingové zakončili sezónu na domácí půdě. Po celou sezónu podávali skvělé výkony a ve Vikings Aréně tomu nebylo jinak. Nebylo to nic jednoduchého, ale po bojích s Paskovem, Frýdkem Místkem, Rožnovem a Havířovem si Kopřivnice vedla nejlépe a brala zlaté medaile!

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x PASKOV SAURIANS 16:12 ( 6:5 / 10:7 )

Kopřivnice začala svůj domácí turnaj proti silnému Paskovu. První poločas byl z obou stran velice vyrovnaný, ale Kopřivnice si dokázala vytvořit více brankových příležitostí a proto zakončila poločas jednobrankovým náskokem. V druhé půli Vikingové přidali na rychlosti a na přesnosti, tyto dva faktory rozhodly o utkání a Kopřivnice se mohla radovat z prvního vítězství.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x FBC KOVO KM F-M 15:12 ( 8:5 / 7:7 )

V druhém utkání Vikingové začali velice aktivně a po celou první půli předváděli atraktivní florbal.Na obou hřištích kralovali domácí golmani a hlavně díky nim Kopřivnice vyhrála první poločas 8:5.V druhém poločase se hra velice vyrovnala a fanoušci mohli vidět plno brankových příležitostí na obou stranách. Soupeř pomalu mazal manko z prvního poločasu, ale Kopřivnice nenechala nic náhodě a zaslouženě vyhrála i druhé utkání.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x 1.FBK ROŽNOV P.R. 12:14 (5:5 / 7:9)

První půle byla velice opatrná z obou stran, bylo to první a zároveň poslední setkání soupeřů v sezóně. Ani jeden z týmu nenechal nic náhodě, hrálo se velmi zodpovědně a základem byly pevné obrany. Po prvním poločase byl stav nerozhodný 5:5. Druhá půle byla trošku svižnější a brankově bohatější, hra se přelévala z jedné strany na druhou, brankáři měli plné ruce práce. I přes fantastickou domácí kulisu Vikingové nestačili na výborně hrající Rožnov a podlehli pouze o dvě branky.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x 1.SFK HAVÍŘOV 27:10 (13:7 / 15:3)

Hned z úvodu byli Vikingové aktivnějším týmem, krásné kombinace zdobily naší hru. Než se kluci z Havířova stačili otrkat, skóre jednoznačně svítilo ve prospěch domácích. V prvním poločase jsme si dokázali vytvořit vysoký náskok o šest branek. Hra se neměnila ani v druhé půli, naopak Kopřivnice přidala na obrátkách a střílela jednu branku za druhou. Zasloužené vítězství a konečné první místo na domácím turnaji.