• header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_05.png

Hledat na webu:

Počítadlo:

1404998
Dnes
Včera
Minulý měsíc
719
1814
41657

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Junioři

Junioři v Horní Suché vítězně

Kopřivnické juniorské družstvo potvrdilo svou formu z minulého kola a ani na turnaji v Horní Suché nepoznalo chuť porážky. V prvním utkání si poradilo s týmem Přerova 6:4 a vítězný byl i druhý zápas proti Šternberku. V něm soupeři oplatilo porážku z prvního vzájemného měření sil a Kopřivnice zvítězila 5:2.

Junioři v Krnově skolili lídra a uspěli i nad domácím Krnovem

Dvě vítězství si připsalo kopřivnické družstvo na ligovém turnaji v Krnově. V prvním utkání si Vikingové až překvapivě snadno poradili s lídrem soutěže MVIL Ostrava 7:3. I ve druhém utkání Kopřivnice uspěla, ale utkání se nevyvíjelo zpočátku podle představ. Krnov hnán domácím publikem se ujal vedení 2:0, ale Kopřivnici se v poslední třetině povedl obrat a nakonec zvítězila 4:2. 

Junioři doma čtyřbodoví

V sobotu dopoledne hostila SH SOU v Kopřivnici turnaj 2. ligy juniorů. Odehrály se na něm z důvodu neúčasti Přerova pouze 3 utkání. Kopřivnickým mladíkům se podařilo před zaplněnou domácí tribunou vybojovat celkově 4 body. V prvním utkání porazili v přestřelce Horní Suchou 8:5. Ve druhém utkání to bylo ovšem velké trápení a s Uničovem remizovali 3:3.

Junioři v Ostravě 2x vítězně

Kopřivničtí junioři si na turnaji 2. ligy dnes v Ostravě připsali dvě vítězství. V prvním utkání zvládli úlohu papírového favorita a porazili Sokol Frenštát 6:3. Ve druhém utkání narazili na juniorskou zálohu FBC Ostrava a i v tomto utkání se jim podařilo zvítězit. Tentokrát bylo ovšem vítězství těsné 4:3.

Junioři v Litovli poloviční

Nedělní turnaj 2. ligy juniorů v Litovli vyšel kopřivnickým mladíkům pouze z poloviny. V prvním utkání jednoznačně přehráli Krnov 10:2, ale zápas proti Šternberku, kopřivničtí hráči nezvládli. V zápase,který moc florbalové krásy nepobral se rozhodlo již v první části, kterou Šternberk vyhrál 2:4. Za další dvě třetiny ani jeden s týmů už žádnou trefu nepřidal a tak skóre po první třetině bylo i skórem závěrečným.

Junioři v Němčicích stoprocentní

Ani brzké vstávání ani dlouhá cesta nezabránila kopřivnickým juniorům získat na druhém ligovém turnaji plný počet bodů. V úvodním zápase druholigového turnaje porazili pořádající Prostějov 9:3 a podařilo se udržet i těsné vítězství nad Přerovem 6:5. V tabulce soutěže se kopřivnický tým posune o několik míst vzhůru.

Junioři začali ligu ziskem tří bodů na turnaji v Čeladné

Až do poloviny října čekalo družstvo juniorů na svůj první ligový turnaj. Dočkali se tuto neděli na Čeladné, kde se utkali s týmy Frýdku-Místku a MVIL Ostravy. Zatímco s Frýdkem Kopřivnice zvítězila 4:2, zápas proti MVILu se příliš nepovedl. Ostravští se dostali v průběhu zápasu do vedení 7:2, které Kopřivnice pouze v závěru utkání zkorigovala na konečných 7:4.

Kopřivničtí junioři získali 3. místo na Slovenském poháru v Topolčanech

nahled juniori clanek sp 2017V rámci propagace florbalu na Slovensku pořádá tamní svaz každý rok turnaj a to vždy v jiném městě. Ten letošní devátý ročník hostily Topolčany. A náš juniorský tým doplněný několika dorostenci se ho zúčastnil. A již zařazením do docela těžké skupiny ukazovalo, že odehrajeme těžká a vyrovnaná utkání.

Junioři zakončili sezónu vítězně a slaví konečné 3. místo

nahled clanek juniori posledni turnajPoslední turnaj v sezóně kopřivničtí junioři zvládli. Na domácí palubovce si poradili v dramatickém utkání s Třincem, který až obratem v poslední třetině porazili 5:4. Druhé utkání bylo již jasnou záležitostí, kopřivničtí přehráli Petrovice jasně 7:0. Dvě vítězství zajistili Kopřivnici konečné 3. místo v tabulce ve 3. lize juniorů.

Junioři přivezli z Třince čtyři body

Kopřivnické družstvo juniorů cestovalo do Třince k turnaji 3. ligy do třinecké haly STARS a z turnaje přivezlo 4 body. V prvním utkání si připsalo vysoké vítězství 8:2 nad juniorskou zálohou Vítkovic a částečně uspělo i proti lídrovi tabulky MVIL Ostrava se kterým kopřivničané remizovali 4:4.

verze pro mobil | standardní verze