71805

FBC Vikings Kopřivnice - Junioři

JUNIORKA PROHRÁLA V PŘEROVĚ

FBC  Vikings Kopřivnice - FBC  Přerov 5 : 9 (2:3,3:1,0:5)

Na mírně netradičním povrchu, na kterým míček drhnul a mírně poskakoval sehráli vikingové vyrovnané utkání, ve kterém soupeř brankově odskočil až v závěru zápasu. Přerovští florbalisté v polovině zápasu vedli 4:2, ale naší junioři dokázali do konce třetiny zápas otočit. Špatný vstup do třetí třetiny znamenal vyrovnání a vzápětí otočení výsledku. A když naši soupeři čtyři minuty odskočili na rozdíl dvou branek, odhodlali se trenéři odvolat brankáře a vyrovnat. Další dvě branky do naší sítě rozhodly zápas.

Soupeř byl herně lepší než my, neboť těžil ze hry dvou vyrovnaných formací. Kdežto my máme takovou zatím jenom jednu. Navíc byli na ten povrch zvyklí a našim hráčům dělal problémy. Kluci se snažili, sahali jsme chvilku i na výhru, ale nakonec našim oporám došly síly. Máme toho hodně před sebou. Musíme zapracovat tak, aby i druhá i třetí řada byla konkurence schopná a to nejen na obranu, ale i pro útok a podpořit naší elitní formaci. Bez tohoto zlepšení nebudeme v dlouhodobé soutěži úspěšní, dodali po zápase trenéři.

Branky Vikings: Križ 2, Socha 1, Holáň 1, Simper 1.

Junioři zvládli zažátek sezóny na jedničku!

Nová trenérská dvojice Libor Fojtík - Dušan Hejčn v létě výborně připravila juniory na začátek nové sezóny. Mladí Vikingové v sobotu na domácí palubovce předvedli velmi dobrý výkon, který vyústil ve dvě přesvědčivé výhry nad Mohelnicí a Uničovem.

Junioři vezou z Litovle 4 body!

Zápasový kompas dnes nasměroval juniory na Hanou do Litovle, kde se utkali se záložním týmem Vítkovic a ostravským MVILem. V prvním utkání museli Vikingové dohánět dvou brankové manko. Zásluhou dvojnásobného střelce Lukáše Michny se kopřivnickým florbalistům podařilo srovnat, když vyrovnávací trefa přišla pouhých 9 vteřin před koncem zápasu. Ve druhém utkání si junioři počínali lépe, brzy šli do vedení, které postupně navyšovali a zaslouženě zvítězili.

Junioři v Přerově jako na houpačce

Junioři odehráli v Přerově dva zcela odlišné zápasy. Proti Slovanu Havířov tahali po celý zápas za kratší konec a tvrdé lekci prohráli vysoko 2:14. Ve druhém utkání proti Šternberku to byl zcela jiný příběh. Vikingové hráli aktivně a zaslouženě zvítězili 6:1.

Junioři dnes na své soupeře nestačili

Junioři cestovali k posledním zápasům letošního roku do Uničova. V prvním utkání s Havířovem chtěli mladíci odčinit výprask, který utržili v posledním vzájemném střetnutí. V první třetině se to Vikingům dařilo, ale v dalším průběhu Havířov srovnal a nakonec celé utkání vyhrál. Ve druhém zápase nastoupili kopřivničtí florbalisté proti domácímu Uničovu a tentokrát jim začátek zápasu vůbec nevyšel. Uničov si postupně vypracoval tříbrankový náskok, který Vikingové v dalším průběhu už jen korigovali na konečných 3:2 pro domácí a domů se vracejí bez bodů.

Junioři v Opavě stoprocentní

Junioři si v Opavě napravili pošramocenou pověst z minulého kola, ve kterém hráli ve velmi oslabené sestavě. V prvním utkání přetlačili díky povedené poslední třetině Vítkovice B a ve druhém utkání nepřipustili překvapení s poslední celkem soutěže.

Junioři doma za tři body

Junioři otevřeli sezónu domácím turnajem, na kterém získali 3 boby proti Uničovu. V prvním utkání neudrželi nadějný výsledek po dvou třetinách a prohráli o branku se Slovanem Havířov.

Spravedlivá remíza s Mohelnicí

Junioři berou s nahrazeného zápasu jen bod za remízu, Před domácím publikem předvedli pěknou hru která ovšem nestačila na výhru.

Junioři získali v Horní Suché čtyři body

Kopřivničtí junioři si na turnaji 2. ligy dnes v Horní suché připsali jednu remízu a jedno vítězství. Junioři vydřeli remízu v napínavém zápase s FBS Oloumouc 1:1. A v druhém utkání výhru 7:5 s Horní Suchou.

Málo chybělo a junioři si doma nechali plný počet bodů

Junioři se představili na domácím turnaji proti Šternberku a ČPP Ostrava B. V obou zápasech byl průběh utkání velmi podobný. Proti Šternberku si Junioři připsali výhru 4:3 a naopak proti ČPP Ostrava B prohráli 3:4.