331
16107

FBC Vikings Kopřivnice - Junioři

Spravedlivá remíza s Mohelnicí

Junioři berou s nahrazeného zápasu jen bod za remízu, Před domácím publikem předvedli pěknou hru která ovšem nestačila na výhru.

FBC Vikings Kopřivnice : FBC Mohelnice 4 : 4 ( 0:2, 3:1, 1:1 )

Do Kopřivnice přijel v pondělí 21.1. k předehrávce velmi silný tým z Mohelnice. Sedm jeho hráčů hraje již za mužský tým a tak se čekal těžký zápas. A vše se potvrdilo. Než se vikingové rozkoukali a už prohrávali od první minuty o jednu branku. Soupeř byl v první třetině lepší. Tlačil se do branky a výrazně napadal naše obránce již za brankou. Naše zakládaní protiútoku bylo pomalé a nepřesné. V deváté minutě po pěkné kombinaci zvyšují mohelničtí na 2:0. Přestávka po první třetině vikingům pomohla, zkoncentrovali se, začali důrazněji napadat, vyrovnali hru a začali si vytvářet šance. Ve druhé minutě Žabenský vystihne soupeřovu přihrávku, natlačí se před branku a přesnou střelou snižuje na rozdíl jedné branky. O minutu později Kostelník po přihrávce Buzka vyrovnává. A za dvě minuty je veseleji. Kostelnikovu křižnou přihrávku usměrňuje ze vzduchu do branky Strakoš. Mohelničtí to nevzdávají a na konci druhé třetiny dvěma brankami otáčejí výsledek. Ve třetí třetině vikingové zabírají na velké obrátky. A v desáté minutě po spoustu vyložených šancí Jakub Kostelník krasnou střelou do levého horního růžku vyrovnává. Do konce zápasu se výsledek i přes jedno vyloučení na každé straně nemění.

Sestava Vikings : Bartoň, Štefek, Žáček, Trčka, Kostelník, Janek, Buzek, Žabenský, Goršanov, Hrubý, Burýšek, Strakoš, Štefanek, Monsport, Menzel

Komentář trenéra Hejče: Byl to výborný zápas. Kluci do něj dali maximum. Bojovali,nedali nic zadarmo. Ale ty šance, šance, šance, to mi bude v hlavě hodně dlouho. Měli jsme jich vyložených více než soupeř. Mohli jsme s nimi rozhodnout zápas. Ale na jejej se nehraje, ale na branky. Přesto si myslím,že remíza byla spravedlivá. Soupeř měl velmi kvalitní tým.