2071
36097

FBC Vikings Kopřivnice - Junioři

Junioři zvládli zažátek sezóny na jedničku!

Nová trenérská dvojice Libor Fojtík - Dušan Hejčn v létě výborně připravila juniory na začátek nové sezóny. Mladí Vikingové v sobotu na domácí palubovce předvedli velmi dobrý výkon, který vyústil ve dvě přesvědčivé výhry nad Mohelnicí a Uničovem.

FBC Mohelnice - FBC Vikings Kopřivnice 2:7 (1:5,0:0,1:2)

V sobotu v ranních hodinách jsme na domácí půdě nastupovali k prvnímu zápasu této sezóny proti FBC Mohelnice. O průběhu celého utkání v podstatě rozhodla první třetina, kterou jsme vyhráli 5:1. I přesto, že jsme v první třetině inkasovali jako první, neustálou aktivitou se nám podařilo srovnat a následně soupeři odskočit na rozdíl čtyř branek. Od druhé třetiny jsme již utkání kontrolovali a soupeře jsme až na pár individuálních výpadů do žádného trvalého tlaku nepustili. Ve třetí části jsme i s korekcí soupeře přidali dvě branky a utkání tak dovedli do vítězného konce 7:2.

FBC Vikings Kopřivnice - FBC ZŠ Uničov 9:3 (1:3,2:0,6:0)

Ve druhém utkání jsme poměřili síly s týmem FBC ZŠ Uničov. A je třeba říci, že oproti rannímu byla první třetina jako zlým snem. Byli jsme úplně mimo tempo a propadali jsme v obranné činnosti. První třetinu jsme tedy prohráli 1:3. Do druhé třetiny jsme museli vstoupit s úplně jiným herním projevem a odhodláním zápas otočit. Proto jsme vystřídali brankáře a hru stáhli na dvě formace. Výsledek se dostavil a po druhé třetině bylo srovnáno na 3:3. Do třetí třetiny jsme nastupovali s jednoznačným úkolem, pokračovat v tlaku a využívat herní převahu na útočené polovině soupeře. To se také dařilo a soupeři jsme v poslední části nastříleli šest branek. Utkání jsme tak dovedli do vítězného konce 9:3.

Kompletní výsledky 2. ligy juniorů naleznete zde.