71805

FBC Vikings Kopřivnice - Junioři

JUNIORKA PROHRÁLA V PŘEROVĚ

FBC  Vikings Kopřivnice - FBC  Přerov 5 : 9 (2:3,3:1,0:5)

Na mírně netradičním povrchu, na kterým míček drhnul a mírně poskakoval sehráli vikingové vyrovnané utkání, ve kterém soupeř brankově odskočil až v závěru zápasu. Přerovští florbalisté v polovině zápasu vedli 4:2, ale naší junioři dokázali do konce třetiny zápas otočit. Špatný vstup do třetí třetiny znamenal vyrovnání a vzápětí otočení výsledku. A když naši soupeři čtyři minuty odskočili na rozdíl dvou branek, odhodlali se trenéři odvolat brankáře a vyrovnat. Další dvě branky do naší sítě rozhodly zápas.

Soupeř byl herně lepší než my, neboť těžil ze hry dvou vyrovnaných formací. Kdežto my máme takovou zatím jenom jednu. Navíc byli na ten povrch zvyklí a našim hráčům dělal problémy. Kluci se snažili, sahali jsme chvilku i na výhru, ale nakonec našim oporám došly síly. Máme toho hodně před sebou. Musíme zapracovat tak, aby i druhá i třetí řada byla konkurence schopná a to nejen na obranu, ale i pro útok a podpořit naší elitní formaci. Bez tohoto zlepšení nebudeme v dlouhodobé soutěži úspěšní, dodali po zápase trenéři.

Branky Vikings: Križ 2, Socha 1, Holáň 1, Simper 1.