FBC Vikings Kopřivnice - Junioři

Junoři ukončili sezónu v Olomouci

V letošní sezóně mají junioři dohráno. Dnes na turnaji v Olomouci ukončili sezónu a to jednou prohrou a jednou výhrou. Ani napodruhé v sezóně nebyli schopni porazit Olomouc a tak si alespoň spravili chuť proti Uničovu, který porazili vysoko 10:3.

FBC Vikings Kopřivnice x FBS Olomouc 2:5 ( 1:2 , 0:1 , 1:2 )

Od prvních minut bylo jasné, že utkání bude velmi vyrovnané a rozhodne střelecká potence útočníků. První třetina skončila 2:1 ve prospěch Olomouce a ve druhé části si domácí náskok ještě o jednu branku navýšili. Ve třetí třetině se vikingům podařilo snížit na 2:3, ale v záverečných minutách i přes nespočet šancí nedokázali vyrovnat. Naopak olomoučtí dokázali využít otevřenou obranu hostů a své vítězství potvrdili ještě dvěmi zásahy.

Branky: Kopelec, Rosmarin

FBC ZŠ Uničov x FBC Vikings Kopřivnice 3:10 ( 4:1 , 1:2 , 5:0 )

Druhé utkání proti poslednímu Uničovu junioři odehráli doslova na půl plynu a  trenérovi Bordovskému přibylo opět několik šedivých vlasů. Úvod zápasu byl perfektní, hned v první části skórovali vikingové 4x a Uničov si koledoval o pořádný debakl. Ve druhé části však kopřivničtí předvedli něco nevídaného a přítomni diváci se nestačili divit. Velmi nedbalý přístup jednotlivců se nakonec projevil i na světelné tabuli a do třetí části už nastupovali vikingové pouze s dvoubrankovým vedením 5:3. O přestávce trenér Bordovský hráčům pořádně vyčinil. Přestavěl útoky a zjednodušil rozehrávku. Hráči si jeho slova vzali za své, Uniočovu nasypali dalších pět branek a zakončili tak sezónu po rozpačitém výkonu vysokou výhrou 10:3.

Branky: Monsport, Lichnovský, Štěpán 3., 8. a 10., Strakoš 4. a 9., Kelnar, Kubátko, Kopelec,

Kompletní výsledky 2. ligy juniorů naleznete zde.