1121
72680

FBC Vikings Kopřivnice - Junioři

Junioři vezou ze Znojma pouze bod

Z dalekého Znojma se podařilo juniorům dovézt pouze bod za remízu s Gullivers Brno 6:6. V ranním zápase proti domácímu Znojmu totiž prohráli vysoko 12:5.

FBC Vikings Kopřivnice x TJ SAM Znojmo 5:12 ( 0:3, 3:4, 2:5 )

Utkání proti Znojmu bylo divácky velmi atraktivní. Hrálo se hodně tvrdě, v rychlém tempu a padlo celkem sedmnáct branek. Ovšem rozdíl v produktivitě a výkonech brankářů byl propastný.  Znojmo podalo velice koncentrovaný výkon a s narůstajícím vedením předvádělo velmi pohledné útočné akce a zaslouženě zvítězilo.

Branky: Kubátko 1. a 2., Ermis, Kopelec, Holub

Sanasport Gullivers Sokol Brno I x FBC Vikings Kopřivnice 6:6 ( 2:2, 1:1, 3:3  )

V první části utkání se junioři dostali dvakrát do vedení, ale Brno vždy rychle srovnalo a na začátku druhé třetiny dokonce otočilo vývoj zápasu. Nerozhodný stav zařídil vzápětí Ermis a ve třetí třetině se začínalo od nuly. V poslední části dokázalo Brno dokonce dvakrát odskočit na rozdíl dvou branek. Definitivně se vikingům podařilo náskok smazat v průběhu dvanácté minuty po gólech Kubátka a Lichnovského. A nutno dodat, že vzhledem k průběhu třetí třetiny je to pro Kopřivnici velmi cenný bod.

Branky: Holub, Kopelec 2. a 6., Ermis, Kubátko, Lichnovský

Kompletní výsledky 2. ligy juniorů naleznete zde.