• header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_01.png

Hledat na webu:

Počítadlo:

1510572
Dnes
Včera
Minulý měsíc
607
495
9542

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci bojovali na turnaji v Havířově

Mladší žáci zavítali při druhém turnaji do Havířova, kde se postupně střetli s 1.SKF Havířov bílí, Florbal Exelsior Havířov, 1. FBC Karviná a 1. FBK Eagles Orlová. Turnaj  odehráli  s bilancí jedné výhry a tří proher.

Mladší žáci zahájili sezónu v Kopřivnici

Mladší žáci zahájili sezónu na domácí palubovce v Kopřivnici, kde změřili své síly s FBC DDM Srdcovka Český Těšín, 1. FBK Rožnov p/R., FbC KOVO KM Frýdek-Místek a PASKOV SAURIANS. Turnaj  odehráli  s bilancí třech výher a jedné prohry.

Mladší žáci bojovali o bronz v Českém Těšíně

Mladší žáci cestovali ke svému dalšímu turnaji do Českého Těšína, kde změřili své síly s 1. FBC Karviná, 1. SFK Havířov modří, 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo, FBC DDM Srdcovka Český Těšín. Na turnaji skončili s bilancí výhry a třech proher na čtvrtém místě.

Mladší žáci pátí v Ostravě

nahled ml zaci ova 17 3 18Mladší žáci cestovali ke svému dalšímu turnaji do Ostravy, kde změřili své síly s týmy 1. FBC Karviná, 1. MVIL Ostrava, FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA a FBC DDM Srdcovka Český Těšín. Na turnaji skončili s bilancí jedné remízy a třech proher na posledním pátém místě.

Mladší žáci pátí na Čeladné

Mladší žáci cestovali ke svému dalšímu turnaji do Čeladné, kde změřili své síly s FbC KOVO KM Frýdek-Místek, 1. SC Vítkovice Tornádo, Florbal Exelsior Havířov Černí a 1. MVIL Ostrava. Na turnaji skončili s bilancí jedné remízy a třech proher na posledním pátém místě.

Mladším žákům se turnaj v Havířově nepovedl

nahled clanek ml zaci hav 27 1 18Mladší žáci cestovali ke svému dalšímu turnaji do Havířova, kde změřili své síly proti FbC KOVO KM Frýdek-Místek, 1. MVIL Ostrava, FBC Ossiko Třinec a Florbal Exelsior Havířov Černí. Na turnaji skončili s bilancí jedné remízy a třech proher na posledním pátém místě.

Mladší žáci ve Stonavě čtvrtí

ml zaci turnaj stonava 19 11 17 nahledDružstvo mladších žáků Kopřivnice odehrálo v neděli turnaj ve Stonavě. Soupeři jim byly týmy Karviné, Vítkovic, Třince a Havířova. Zvítězit se mladým kopřivnickým hráčům podařilo pouze v utkání s Třincem, ostatní soupeři byly nad jejich síly a tak mladí Vikingové obsadili konečné 4. místo.

Skvělé druhé místo mladších žáků na domácím turnaji

ml zaci koprivnice 14 1 2018 nahledMladší žáci se představili na domácím turnaji v dobré formě a vybojovali celkové druhé místo. Mladí Vikingové se postupně utkali s týmy FbC KOVO KM Frýdek-Místek, Florbal Exelsior Havířov Černí, 1. SFK Havířov modří a FBC Ossiko Třinec. Na turnaji podlehli pouze celkovému vítězi týmu SFK Havířov a zcela zaslouženě mohli slavit skvělé umístění!

Mladší žáci na turnaji v Českém Těšíně bojovali a bylo z toho 3. místo

ml zaci C tesin nahledVelký herní i výsledkový posun zaznamenalo družstvo mladších žáků na turnaji v Českém Těšíně. Zatímco na předchozích turnajích skončili mladí Vikingové na posledním místě, v Českém Těšíně ukázali velké zlepšení a po dvou výhrách a dvou prohrách slavili konečné 3. místo.

Mladší žáci ve Stonavě skončili na 4. místě

ml zaci stonava 2 12 17 nahledDalší z turnajů MS ligy proběhl dnes ve Stonavě. Kopřivnické družstvo skončilo s bilancí tří proher a jedné výhry na konečném 4. místě. Mladí kopřivničtí hráči podlehli Vítkovicím, Ostravě a Karviné. 4. místo si Vikingové vybojovali vítězství nad Třincem v poměru 2:0.

Mladší žáci se představili na domácím turnaji, bylo z toho 5. místo

nahled ml zaci koprivnice 15 10 2017Družstvo mladších žáků se poprvé v této sezóně představilo na domácím turnaji. I s podporou početného publika se mladí Vikingové snažili a bojovali. Podařilo se jim vyhrát úvodní utkání proti Frýdku-Místku a dlouho drželi krok i proti týmu FBC Ostrava. Ani proti dalším dvěma soupeřům nebyl výkon špatný, nicméně byly z toho dvě prohry. V konečném účtování rozhodovala o umístění kopřivnického týmu na turnaji minitabulka zápasů a nakonec z toho bylo až 5. místo.

verze pro mobil | standardní verze