309
7579

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci bojovali v Havířově o zlato

clanek ml zaci Havirov 3 12 2016 nahledMladší žáci po výborných výkonech vybojovali v Havířově 2. místo. Vikingové odjížděli na turnaj v Havířově v pozměněné sestavě z důvodu nemoci několika hráčů. Tým byl doplněn o 3 hráče z mladší kategorie Elévů. Domácí tým Torpédo Havířov žlutí byl prvním soupeřem Vikingů. V tomto roce Vikingové sehráli s tímto soupeře již tři utkání s bilancí 2 proher a 1 výhry.

Po poločasovém stavu 1:0 pro Vikingy se po krásné kombinaci podařilo stav tohoto utkání navýšit o další branku a stav 2:0 pro naše barvy zůstal nezměněn až do konce utkání.

Ve druhém zápase turnaje nastupovali Vikingové poprvé v tomto ročníku proti týmu 1. MVIL Ostrava. Vikingové pokračovali ve spolehlivém výkonu i v tomto utkání a dovedli jej do vítězného konce v poměru 4:2.

Třetím soupeřem Vikingů byl tým 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo. Po první půli byl stav 0:2. Přestože měli Vikingové více ze hry a vytvářeli před brankou soupeře velký tlak, vstřelit branku se jim nakonec nepodařilo. V druhé půli již žádná branka nepadla a poločasový stav zůstal i na konci utkání.

Poslední zápas rozhodoval o celkovém umístění na tomto turnaji. Vítězství nám zaručovalo první místo a v případě remízy či prohry jsme měli zajištěnou druhou příčku v turnaji. Posledním soupeřem byl 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán. Tento soupeř v dosavadním průběhu turnaje nezaváhal s žádným ze soupeřů. Po obdržení 2 gólů v první půli se nám podařilo srovnat stav na 2:2 a schylovalo se k dramatické koncovce. Tu ale nakonec rozhodl náš soupeř šťastnou brankou 12 sekund před koncem hrací doby.

Chci poděkovat všem hráčům za velké nasazení a bojovnost ve všech utkáních. I v okleštěné sestavě jsme sehráli asi nejlepší turnaj sezóny. Velký obdiv mají také tři hráči z kategorie elévů. Jednoznačně patřili k nejmladším hráčům na turnaji a celkově pomohli k druhému místu. (rs)

Po dobrém výkonu přišel na trénink Mikuláš (René), zkontrolovat jestli borci nepolevují v tréninkovém nasazení. Mikuláš odešel spokojen a čerti zůstali před halou .

MZ Mikulas 2016

Tradiční utkání rodičů, rodinných příslušníku a přátel florbalu proti týmu mladších žáků se uskuteční v pondělí 19.12.2016, Sraz 16:45, začátek utkání v 17h.