• header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_01.png

Hledat na webu:

Počítadlo:

1552204
Dnes
Včera
Minulý měsíc
23
242
9414

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci v Hradci nad Moravicí stříbrní!

clanek ml zaci Hradec nahledMladším žákům Kopřivnice se opět podařilo uspět na ligovém turnaji tentokráte hraném v Hradci n. Moravicí. Na turnaji si kopřivnické družstvo připsalo jedinou prohru nad silným výběrem Vítkovic, kterým kopřivničané podlehli 2:5. V dalších utkáních již odešli jako vítězové. Oba týmy Opavy porazili výsledky 9:5 a 4:2. A vysoké vítězství si připsali nad Štěpánkovicemi, které mladí kopřivničané porazili vysoko 11:0.

Před samotným začátkem turnaje se trenérům sešlo celkem 5 omluvenek a bylo nutné oslovit hráče z kategorie Elévů. V prvním zápase mladí Vikingové nastoupili proti S.K. P.E.M.A. Opava Modří. Začátek zápasu již tradičně (v prvním zápase turnaje) patřil soupeři a v čase 2:45 prohrávali Vikingové již 0:3. V průběhu poločasu se Vikingům podařilo stav srovnat na 3:3 a do konce poločasu dokonce zkorigovat stav na 5:4 v náš prospěch. V 2. poločase Vikingové přidali další branky a konečným výsledkem 9:5 si zajistili první výhru na turnaji.

Druhým soupeřem v turnaji byly 1.SC Tempish Vítkovice Tornádo. Zapas začal ve vysokém tempu a bojovalo se téměř o každý metr hřiště. Stejný boj probíhal také v hledišti mezi samotnými fanoušky s mohutnou podporou z obou fanouškovských táborů. První gól vstřelil soupeř z Vítkovic. Srovnat stav na 1:1 se Vikingům podařilo po standardní situaci před brankou soupeře. Vítkovice do konce poločasu stihly přidat ještě další dvě branky a tak stavem 1:3 skončil první poločas. Na začátku druhé půle Vikingové zkorigovali stav na 2:3 a dalo se očekávat drama až do samotného závěru utkání. To ale soupeř z Vítkovic nepřipustil a konečným výsledkem 2:5 si zajistil pódiové umístění na turnaji.

Štěpánkovice byly dalším soupeřem Vikingů. V tomto zápase byla doslova povinnost vyhrát. To se mladým Vikingům podařilo dokonale. V čase 2:35 již vedli 4:0. Potom se brankostroj Vikingů zastavil, ale do konce poločasu přidali ještě další 2 branky. Následujícími pěti brankami v druhé půli dovedli zápas do jednoznačného vítězství 11:0 a bylo jasné, že o konečnou druhou příčku na turnaji svedou tuhý boj s pořádajícím klubem S.K. P.E.M.A. Opava Červení.

Domácí tým byl odhodlán k vítězství za jakoukoliv cenu a nepřipouštěl si prohru o konečnou druhou příčku na domácím turnaji. Od samého počátku vstoupili Vikingové zodpovědně do tohoto utkání a otevřeli i skóre tomto zápase. Domácí tým korigoval stav na 1:1. Konec poločasu vyzněl nakonec ve prospěch Vikingů, kteří přidali ještě do přestávky jednu branku. Druhá půle kopírovala přesně tu první. Vikingové navýšili stav o 2 branky, ale soupeř snížil na nejtěsnější brankový rozdíl. Poslední branku v turnaji přidali Vikingové a konečným stavem 4:2 si zajistili celkově druhou příčku v tomto turnaji.

Již na druhém turnaji v řadě jsme nebyli v kompletní sestavě. Dvě druhá místa z posledních turnajů jsou pro nás velmi dobrým výsledkem. Herně se vyrovnáváme těm nejlepším týmům, ale chybí nám pověstné štěstí v rozhodujících chvílích turnaje. Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení hlavně proti Vítkovicím a v boji o druhou příčku (RS).

Tradiční utkání rodičů, rodinných příslušníku a přátel florbalu proti týmu mladších žáků se uskuteční v pondělí 

19.12.2016, Sraz 16:45, začátek utkání v 17h. Přijďte si zahrát a pobavit se. (mm)

Kompletní výsledky MS ligy mladších žáků naleznete zde.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze