471
13280

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci pátí na Čeladné

Mladší žáci cestovali ke svému dalšímu turnaji do Čeladné, kde změřili své síly s FbC KOVO KM Frýdek-Místek, 1. SC Vítkovice Tornádo, Florbal Exelsior Havířov Černí a 1. MVIL Ostrava. Na turnaji skončili s bilancí jedné remízy a třech proher na posledním pátém místě.

FBC Vikings Kopřivnice – FbC KOVO KM Frýdek-Místek 3:3 (2:3, 1:0)

Tradiční soupeř, nerozhodný výsledek potřetí v řadě. První gól zápasu padl již v úvodu utkání do sítě Vikingů . Vikingové celý zápas bojovali a úspěšně dotahovali náskok soupeře, který soupeři darovali 2 chybami při nedůrazném pokrytí soupeřů při rozehrávce.

FBC Vikings Kopřivnice – Florbal Exelsior Havířov Černí 2:6 (0:4, 2:2)

Havířov měl zápas pod kontrolou v prvním poločase, kdy mu Vikingové třikrát namazali před vlastní brankou, což zkušený soupeř v klidu využil k vybudování dostatečného náskoku. Ve druhém poločase se Vikingové hrubek vyvarovali , hru vyrovnali a svou bojovností se snažili zápas zvrátit. Havířov si výhru pohlídal a drama nepřipustil.

FBC Vikings Kopřivnice – 1. SC Vítkovice Tornádo 0:9 (0:3, 0:6)

Vítkovice měli celý zápas převahu. Bojovnost Vikingů v první poločase stačila jen na přibrždění tlaku Vítkovic. Ve druhém poločase soupeř dominoval a skóre navýšil na konečných 0:9.

FBC Vikings Kopřivnice – 1. MVIL Ostrava 4:5 (2:3, 2:2)

Do posledního zápasu nastoupili Vikingové s několika změnami v sestavě, které nebyly konečné. Tyto změny byly zapříčiněny drobnými zraněními, které se nakumulovaly v posledním zápase. Soupeř tahal od začátku za delší konec. Vikingové se nevzdávali a stále byli na dostřel. Všichni bojovali a neúnavní fanoušci hnali Vikingy na zteč. Vikingové dorovnali na 4:4 tři minuty před koncem a hnali se dopředu ve snaze zápas rozhodnout. Soupeř využil okénko v obraně a vstřelil rozhodující gól. Vikingům se ve zbývajícím čase již vyrovnat nepodařilo.