211
10884

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci bojovali o bronz v Českém Těšíně

Mladší žáci cestovali ke svému dalšímu turnaji do Českého Těšína, kde změřili své síly s 1. FBC Karviná, 1. SFK Havířov modří, 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo, FBC DDM Srdcovka Český Těšín. Na turnaji skončili s bilancí výhry a třech proher na čtvrtém místě.

FBC Vikings Kopřivnice –1. FBC Karviná 4:2 (1:1)

Mladí Vikingové vstoupili do utkání koncentrovaně a ujali se vedení. Vikingové celý zápas kombinovali, bojovali a byli, na rozdíl od předchozích vzájemných duelů, vždy o gól před soupeřem, který pouze dorovnával. V závěru zápasu, chtěla Karviná vyrovnat jednogólový náskok Vikingů a odvolala brankáře. Vikingové tlaku odolali a pojistili vítězství střelou do prázdné branky soupeře.

FBC Vikings Kopřivnice – 1. SFK Havířov modří 0:3 (0:1)

Havířov měl v poli převahu a většinou kontroloval hru. Vikingové, ale odolávali a v prvním poločase inkasovali pouze jednou. Několikrát ohrozili i branku soupeře, ale skórovat se jim nepodařilo. Druhý poločas pokračoval pod taktovkou Havířova, který využil darovanou šanci, kdy hráč prošel neatakován přes půlku hřiště až před brankáře Vikingů a s přehledem skóroval. Vikingové vytrvale bojovali, ale soupeř žádné drama nepřipustil a přidal ještě jednu branku. Nejlepší výkon Vikingů v této sezóně proti výbornému soupeři, který patří k nejlepším v soutěži.

FBC Vikings Kopřivnice –1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1:7 (0:2)

Vikingové do utkání vstoupili velmi nekoncentrovaně a ve druhé minutě prohrávali s nejlepším týmem soutěže 0:2. V dalším průběhu prvního poločasu se na branku Vikingů valil jeden útok za druhým. Vikingové úspěšně bránili a několikrát šli i do rychlého protiútoku, který většinou skončil nepřesnou přihrávkou. Po 6 sekundách druhého poločasu přidali Vítkovice 3. gól a své vedení dále navyšovali. Škoda začátku obou poločasů.

FBC Vikings Kopřivnice – FBC DDM Srdcovka Český Těšín 2:4 (2:3)

Do posledního zápasu nastoupili Vikingové s vidinou bronzu, který by jim přineslo vítězství. Stejně jako v předchozím zápase se soupeř rychle ujal vedení 2:0. Vikingové zpřesnili hru a po pěkných kombinacích vyrovnali. Soupeř zabojoval a rychle odpověděl na 3:2. Ve druhém poločase se Vikingové snažili srovnat. Soupeř závěrečnému náporu odolal a pojistil výhru v poslední minutě.