447
11677

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci zahájili sezónu v Kopřivnici

Mladší žáci zahájili sezónu na domácí palubovce v Kopřivnici, kde změřili své síly s FBC DDM Srdcovka Český Těšín, 1. FBK Rožnov p/R., FbC KOVO KM Frýdek-Místek a PASKOV SAURIANS. Turnaj  odehráli  s bilancí třech výher a jedné prohry.

MZ Kopr 092018

FBC Vikings Kopřivnice – FBC DDM Srdcovka Český Těšín 1:2 (0:2)

Mladí Vikingové vstoupili do nové sezóny s nervozitou na holích. Bojovali celý zápas, ale kombinace vázla. Soupeř se po nepřesných rozehrávkách Vikingů dostal do dvoubrankového vedení. Vikingové ve druhém poločase po vydařené kombinaci snížili.  Hra se přelévala ze strany na stranu. Obě mužstva měla šance. Vikingové, ale soupeře již nepřelstili a nedosáhli vyrovnávací branky.

FBC Vikings Kopřivnice – 1. FBK Rožnov p/R., 5:2 (1:1)

Vikingové měli celý zápas měli v poli převahu a většinou kontrolovali hru. V prvním poločase, ale ztroskotávali na výborné brankářce Rožnova nebo vlastních nepřesnostech. Z vedení se proto chvíli radoval Rožnov.  Vikingové do poločasu vyrovnali. Ve druhém poločase Vikingové začali kombinovat a převahu zúročili čtyřmi góly. Rožnov již pouze korigoval.

FBC Vikings Kopřivnice – FbC KOVO KM Frýdek-Místek 3:2 (0:1)

Vikingové i Frýdek vstoupili do utkání bojovně a celý zápas odehráli ve vysokém tempu. V prvním poločase Vikingové ztroskotávali na obraně Frýdku a své šance neproměnili. Soupeř jednu příležitost využil a udržel poločasové vedení. Vikingové zpřesnili a zrychlili ve druhém poločase své kombinace a šli do vedení 2:1. Frýdek vyrovnal ze standardní situace na 2:2. Vikingové nesložili zbraně a vzali si vedení zpět.  Zodpovědným výkonem vedení udrželi až do závěrečného klaksonu.

FBC Vikings Kopřivnice – PASKOV SAURIANS 7:1 (6:0)

Do posledního zápasu nastoupili Vikingové koncentrovaně a již po 8 sekundách šli do vedení. Celý tým s přehledem kombinoval a připravené šance proměňoval. Přestože ve druhém poločase poklesla úspěšnost zakončení, Vikingové  s přehledem dovedli  zápas do vítězného konce.