• header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_03.png

Hledat na webu:

Počítadlo:

1599752
Dnes
Včera
Minulý měsíc
206
347
7641

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Drama se štastným koncem : Sveřepé sirény zavile vyly na celý Třinec

Mladší žáci zavítali při třetím turnaji do Třince, kde se postupně střetli s FBC KOVO KM Frýdek-Místek, TJ Slovan Havířov, FBC Ossiko Třinec a 1.SKF Havířov bílí. Turnaj odehráli s bilancí jedné výhry a tří proher. Turnaj dramaticky přerušil nečekaný požární poplach.

ml zaci 27 10 2018

FBC Vikings Kopřivnice - FBC KOVO KM Frýdek-Místek 4:2 (3:0)

Vikingové zahájili zápas aktivně a zaslouženě šli do vedení, které v prvním poločase navýšili ještě o dvě branky. Soupeř se ve druhém poločase osmělil a snížil. Vikingové našli rychlou odpověď. Soupeř svůj tlak stupňoval a opět snížil na rozdíl dvou branek. Vikingové tlak ustáli a zvítězili.

FBC Vikings Kopřivnice – TJ Slovan Havířov 1:4 (1:1)

Ve druhém utkání šel soupeř do vedení, Vikingům se podařilo v prvním poločase vyrovnat po jedné z mála vydařených kombinací. Ve druhé půli Vikingové inkasovali třikrát z těsné blízkosti branky a na žádnou odpověď se nezmohli.

FBC Vikings Kopřivnice – FBC Ossiko Třinec 3:5 (1:1)

Vikingové třetí zápas začali aktivně, ale byl to soupeř, který se ujal vedení. Vikingové se fyzicky vyspělejšího soupeře nazalekli, pustili do boje naplno a po pěkné, rychlé kombinaci vyrovnali.

Na začátek druhého poločasu Vikingové namazali soupeři a vyzvali ho ke skórování. Soupeř nabídku využil a posléze přidal ještě jednu branku. Vikingové opět zabrali a hnáni svým kotlem do útoku opět snížili. Oba týmy se snažily přidat další gól, šance se střídali na obou stranách. Soupeř opět zvýšil vedení a opět Vikingové snížili. Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu Třince, který přidal nejprve neuznaný a posléze uznaný pátý gól.

FBC Vikings Kopřivnice – 1.SKF Havířov bílí 0:9 (0:5)

Mladí Vikingové vstoupili do turnaji s pozdějším vítězen SFK nekoncentrovaně a již ve 4 sekundě inkasovali. Soupeř, stejně jako na předchozím turnaji, nekoncentrovanosti a nepřesností Vikingů využil a měl celý zápas v poklidu pod kontrolou.

Poklidný průběh zápasu narušil ve druhém poločasu požární poplach, kdy došlo k evakuaci celé haly. Poplach byl naštěstí planý, sveřepé sirény se podařilo po půlhodině umlčet a zápas byl po vynucené pauze opět v poklidu dohrán.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze