FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladé Vikingy nažhavil první mrazík k dobrým výkonům v Havířově

ml zaci havirov 22 11 18 01 nahledMladší žáci cestovali při prvních mrazících na čtvrtý turnaj do Havířova, kde se postupně střetli s týmy Florbal Exelsior Havířov, FbC Coyotes Jablunkov, FBK Rožnov p/R, a 1.SKF Havířov modří. Povedený turnaj, který ozdobili pěknými góly, odehráli s bilancí jedné prohry a tří výher.

FBC Vikings Kopřivnice - Florbal Exelsior Havířov 3:2 (3:0)

Vikingové vstoupili do prvního utkání svižně a podle stanového plánu vstřelili první gól do 30 sekund. To se silným soupeřem viditelně otřáslo. Vikingové na začátku utkání kontrolovali hru, přesně kombinovali a vytvářeli si další šance. Soupeř se začal vzpamatovávat, ale Vikingové zvýšili své vedení na rozdíl dvou branek. Soupeř se snažil o zkorigování výsledku, ale byli to opět Vikingové, kteří do konce poločasu ještě jednou udeřili. Ve druhém poločasu měl soupeř převahu, kterou přetavil ve dva góly. Vikingové své šance nevyužili a soupeř se hnal za vyrovnáním. Vikingové závěrečnému tlaku odolali a zaslouženě slavili vítězství.

ml zaci havirov 22 11 18 02

FBC Vikings Kopřivnice - FbC Coyotes Jablunkov 8:0 (4:0)

Do druhého zápasu vlétli Vikingové jako uragán, opět splnili plán, který jim byl trenéry naordinován, v 5 sekundě skórovali a všichni fanoušci se radovali :). Soupeř nechtěl prodat svou kůži lacino, Vikingové však pokračovali v koncentrovaném výkonu a skóre pravidelně navyšovali. Coyoti si tak mohli nechat zajít chuť na bodovou kořist.

FBC Vikings Kopřivnice - FBK Rožnov p/R 9:1 (3:1)

I ve třetím utkání Vikingové otevřeli skóre, ikdyž až ve druhé minutě :), protože svého soupeře podcenili. Kombinace Vikingů nebyli tak přesné jako v předchozích zápasech. Sršni začali po hřišti nepříjemně poletovat, vytvářeli si nebezpečné šance a vstřelili gól z trestného střílení. Vikingové ukončili první poločas s dvougólovým náskokem. Ve druhém poločase přidali Vikingové na bojovnosti, rychlosti a přidali několik pěkných gólů. Byli při chuti až do konce a v poslední minutě vstřelili dva góly.


FBC Vikings Kopřivnice - 1.SKF Havířov modří 0:7 (0:4)

Do posledního utkání vstupovali Vikingové s velkými nadějemi, které však odešly do věčných lovišť již v první minutě, po první brance Havířova. Snaha Vikingů o vyrovnání vyzněla naprázdno a byl to soupeř, který navýšil vedení z trestného střílení. Vikingové se stále pokoušeli vstřelit branku, tím otevřeli střed hřiště. Nepokrytý soupeř volný prostor využil a do poločasu udeřil ještě dvakrát. Vikingové nesložili zbraně, ale gól nevstřelili. Soupeř lépe kombinoval, využíval nedůsledné obsazování hráčů a svou převahu vyjádřil dalšími třemi góly.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.