675
7641

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci zakončili letošní rok ve Smilovicích

nahled ml zaci 16 12 2018Mladší žáci zavítali při posledním letošním turnaji do Smilovic, kde se postupně střetli s týmy SK Domaslavice, 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop, PASKOV SAURIANS a 1.SKF Havířov modří. Turnaj, který ozdobili pěknými góly, odehráli s bilancí dvou proher a dvou výher.

Vikings - SK Domaslavice 6:0 (2:0)

Vikingové vstoupili do prvního utkání klidně a ujali se vedení. se snažili vyrovnat, Vikingové úspěšně bránili a brankáři pomohl i plast. Vikingové v průběhu utkání kontrolovali hru, přesně kombinovali a vytvářeli si další šance. Soupeř se začal vzpamatovávat, ale Vikingové zvýšili své vedení na rozdíl dvou branek. Soupeř se neustále snažil o zkorigování výsledku, ale byli to opět Vikingové, kteří po poločasu ještě čtyřikrát rozvlnili síť za soupeřovým gólmanem.

Vikings - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 3:5 (2:3)

Ve druhém utkání šel do vedení soupeř po standardní situaci. Vikingové se snažili o vyrovnání, individuální akce, ale úspěch nepřinesly. Byl to naopak soupeř, který šel do třígólového vedení. Vikingové začali přesněji kombinovat a do poločasu dostali se na dostřel 2:3. Ve druhém poločasu byl opět soupeř vpředu. Závěrečný tlak Vikingů vyrovnání nepřinesl.

Vikings - PASKOV SAURIANS 7:2 (4:1)

Ve třetím utkání Vikingové otevřeli skóre a kontrolovali hru. Soupeř se celý zápas nevzdával a snažil se o vstřelení gólu. Kombinace Vikingů nebyly vždy přesné, ale i díky trestným střílením se Vikingům podařilo vedení navyšovat. Ve druhém poločase Vikingové náskok navýšili a utkání dovedli úspěšně do vítězného konce.

Vikings - 1.SKF Havířov modří 2:13 (1:3)

Do posledního utkání vstupovali Vikingové s velkými odhodláním, aby Havířovu vstřelili gól. Zápas začali bojovně a byli Havířovu vyrovnaným soupeřem. Podařilo se jim vstřelit gól a ujali se vedení. Havířov se se za chvíli oklepal a srovnal skóre. I přes převahu Havířova byli Vikingové vyrovnaným soupeřem. Byl to Havířov, který do poločasu ještě dvakrát skóroval. Druhý poločas byl již pod taktovkou Havířova, který využíval volného středu hřiště a proměňoval jednu šanci za druhou. Vikingové bojovali a stále se pokoušeli vstřelit branku, což se jim jednou podařilo. Konečný výsledek je pro Vikingy velmi krutý.

Děkujeme hráčům za předvedené výkony a fanouškům za vytrvalou podporu. Přejeme Vám všem klidné prožití Vánoc, vše nejlepší a mnoho sportovních úspěchů v roce 2019.