2967
134722

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci v Ostravě čtvrtí

Mladší žáci odehráli svůj třetí turnaj sezóny v Ostravě na hale ČPP, kde se postupně utkali s týmy FBC ČPP Ostrava, FBC Spartak Bílovec, FBC Tigers Poruba černí a 1. SC Tempish Vítkovice Tornádo.

FBC Vikings Kopřivnice X FBC ČPP Ostrava 2:9 (1:6, 1:3)

V prvním zápase jsme zaměřili síly s domácím týmem ČPP Ostrava. Úvod prvního poločasu nám vyšel, ve třetí minutě jsme otevřeli skóre první brankou. To bylo ovšem z naší strany vše, do konce poločasu skóroval pouze soupeř. Ve stejném duchu se nesla i druhá půle a tak konečný stav po 20 minutách byl 2: 9 ve prospěch ČPP Ostrava.

FBC Spartak Bílovec X FBC Vikings Kopřivnice 0:5 (0:3, 0:2)

Ve druhém utkání nás Bílovec moc neprověřil a po výsledku 0:5 jsme jasně zvítězili. Velká pochvala patří celému týmu a zvláště pak brankáři za čisté konto.

FBC Tigers Poruba černí X FBC Vikings Kopřivnice 5:4 (1:2, 4:2)

Náš nejlepší zápas celého turnaje, kluci hráli týmově, skvěle si nahrávali, vraceli se a bojovali. Vedení jsme se ujali již v 1 minutě, na což soupeř rychle reagoval vyrovnávací brankou o minutu později. Do poločasu jsme přidali ještě jednu branku a ve druhé půlce se skóre přelévalo se strany na stranu. Necelé 2 minuty před koncem zápasu jsme vyrovnávali na 4:4. Po zmatcích před naší brankou nakonec soupeř urval vítězství na svou stranu a to pouhé 3 sekundy před závěrečnou sirénou. Týmu ale patří velká pochvala za předvedený výkon v tomto zápase, a byť jsme nevyhráli, příchuť výhry tento zápas určitě měl.

FBC Vikings Kopřivnice X 1. SC Tempish Vítkovice Tornádo 1:9 (1:4, 0:5)

Po fyzicky velice náročném utkání s FBC Tigers, mladým Vikingům už nezbývalo moc sil, ale i přesto vstřelili první branku, tak jako v předešlých třech zápasech. Ovšem víc než jednu branku nám soupeř nedovolil a tak po poločasech 1:4 a 0:5 zaslouženě vyhrál.

Chtěl bych ještě vyzdvihnout výkon nejmladšího vikinga z řad elévků, Honzíka Kostelníka, který na tomto turnaji posílil mladší žáky. Honzo, jsi velkým přínosem pro náš tým!!! Dodal k turnaji trenér Pavel David.