2737
109290

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci bojovali v Českém Těšíně

mzMladí zástupci Vikingů jeli na další turnaj do Českého Těšína, kde změřili síly s týmy Karviné, Č. Těšína, Orlové a Paskova. S bilancí tří remíz a jedné porážky se umístili na 3. místě.

FBC Vikings Kopřivnice – FBC Karviná 2 : 2

Zápas byl veden ve vysokém tempu. Naši hráči měli více ze hry, vstřelili vedoucí gól, ale soupeři se vždy podařilo srovnat náskok který jsme si vytvořili. V závěru jsme odolávali tlaku hráčů Karviné a dotáhli zápas do první remízy.

FBC Vikings Kopřivnice – FBC BARTOSINI Český Těšín 3 : 3

Do zápasu proti domácímu týmu nastoupili Vikingové v pozměněné sestavě způsobenou zraněním hráčů v obraně. Naši hráči se snažili, měli mírnou převahu v poli, ale po zbytečných chybách byl poločasový stav 0 : 2 pro domácí. Ve druhé polovině zápasu přišel mohutný nápor Vikingů, kdy domácí chvilkama nevěděli kde je Český Těšín a kde je Polský Těšín. Škoda mnoha nevyužitých šancí z naší strany. Hráčům Těšína se nakonec podařilo ubránit remízu.

FBC Vikings Kopřivnice – 1.FBK Eagles Orlová Florbalshop 1 : 1

Náš tým opět v plné sestavě a hned se to projevilo na hře. Zápas se v podstatě odehrával na polovině soupeře, ale ta střelba... Takže další remíza.

FBC Vikings Kopřivnice – Paskov Saurians 0 : 3

Zápas začal opatrně z obou stran, ale týmu Paskova se podařilo vstřelit branku jako první. Hra byla vyrovnaná, útoky se přelévali od jedné branky ke druhé, jedna krásná akce střídala druhou. Všichni makali na 100%, ale bohužel po hrubých chybách při bránění jsme inkasovali góly. Na vstřelení branky potřebujeme příliš mnoho příležitostí a proto zápas skončil vítězstvím Paskova.

Tento turnaj nám ukázal, že kluci dokážou hrát vyrovnané zápasy s každým soupeřem. Bohužel naší velkou slabinou je proměňování šancí. Teď nás čeká turnajová přestávka, kterou budeme věnovat tomuto problému.

Sestava : Liss D., Polách Š., Kusz D., Škývara O., Ryšálek J., Trávníček Š., Heuer L., Linart T., Raška J., Kubín R., Libiger J., Kostelník J., Monsport M., Bárta K., Juřík J.