2891
69661

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci v Petrovicích třetí!

K úvodnímu turnaji v novém roce zavítali mladší žáci do Petrovic u Karviné. S bilancí dvou porážek a dvou výher obsadili třetí příčku.

FBC Vikings Kopřivnice X FBC Bartosini Český Těšín: 1:6

V prvním zápase turnaje jsme změřili síly s týmem Českého Těšína. V poločase bylo skóre 2:0 ve prospěch soupeře. Vikingové pouze kosmeticky upravili výsledek 10 sekund před závěrečnou sirénou. Konečný výsledek byl 6:1 pro Český Těšín.

1.SC TEMPISH Vítkovice Hurikán X FBC Vikings Kopřivnice: 5:0

Ve druhém zápase jsme narazili na tým z Vítkovic. V první půli jsme inkasovali čtyři branky, druhý poločas vyšel našim hráčům daleko lépe, přesto jsme soupeři podlehli 5:0.

Z.F.K. AQM Petrovice X FBC Vikings Kopřivnice: 2:7

V dalším zápase naší svěřenci narazili na domácí tým z Petrovic. Hned v úvodu jsme zaskočili soupeře kombinační hrou, která vyústila v 7 vstřelených branek v prvním poločase. Vikingové nezachytili úvod druhé půle a dvakrát inkasovali. Přesto zaslouženě zvítězili.

FBC Vikings Kopřivnice X FBC TIGERS Poruba Oranžoví: 11:0

V posledním zápase turnaje jsme vyzvali ostravskou Porubu. Vikingové hned v úvodu ovládli zápas a žádné drama v koncovce nepřipustili. Po závěrečné siréně svítilo na časomíře skóre 11:0 ve prospěch našich borců.

Všichni hráči si zaslouží velkou pochvalu, nejen od trenérů, za bojovnost a předvedený výkon v celém turnaji. Děkujeme také rodičům za skvělou diváckou kulisu!!!